دانشجویان پزشکی از زیرخاک در اوردن جعلی EWS گواهی کلاهبرداری در میان COVID-19 مستند

دانشجویان پزشکی از زیرخاک در اوردن جعلی EWS گواهی کلاهبرداری در میان COVID-19 مستند – اخبار

به روز شده: مارس 29, 2020, 07:51 IST | Pallavi هوشمند | بمبئی

نوشتن به CET همراه به صورت رسمی درخواست محرمانه غنی مردم با استفاده از لحاظ اقتصادی ضعیف تر بخش سهمیه برای پذیرش PG

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

در میان COVID-19 مستند, گروه تحصیلات تکمیلی پزشکی دانش آموزان و والدین آنها در ماهاراشترا ادعا کرد که کشف یک کلاهبرداری شامل از لحاظ اقتصادی ضعیف تر بخش (EWS) سهمیه پذیرش. آنها ادعا شده که برخی از افراد ثروتمند را به دست آورد EWS گواهی ربودن دور این فرصت را از کسانی که واقعا نیاز دارند.

نزدیک به 200 دانش آموزان و والدین با هم در ماه مارس به انجام یک تحقیق پس از PG پزشکی پذیرش صندلی معیارهای اعلام شد. آنها شناسایی چند داوطلبانی که در زمان پذیرش تحت EWS دسته بندی و شروع به چک کردن خود را در پس زمینه شخصی و حتی به آنها صحبت کرد. با نهایت ممکن است این گروه شارت نزدیک به 12 نامزد که نه متعلق به EWS دسته اما در زمان استفاده از سهمیه.

آنها در حال حاضر ارائه لیست مشترک آزمون ورودی (CET) همراه است. “در آن آمده است توجه کنید که بسیاری از EWS دانش آموزان در واقع مرفه و در حال استفاده تحت EWS سهمیه با متقلبانه به دست آمده گواهی. آن یافت شده است که بسیاری از دانش آموزان از جمله برخی از rankers استفاده تحت EWS سهمیه در واقع غنی اما در حال دور شدن با گواهینامه های جعلی با توجه به فساد در بد درک EWS صدور گواهینامه سیستم” آنها در بیانیه ای گفت.

“ما خواهان یک بی طرف پانل متشکل از Unreserved کلاس به بخشی از این بررسی فرایند به سینه این گواهینامه جعلی و سر و صدا به طوری که مزایای رسیدن به واقعی فقیر و نیازمند برای آنها در نظر گرفته شده است” آن اضافه شده است.

یک دانش آموز از این گروه گفت: اواسط روز “وجود دارد داوطلبانی که پدر و مادر هستند پزشکان و اجرای بیمارستان که رسانه های اجتماعی پست های اوقات فراغت سفرهای خارجی. چند صحبت می کنیم باید تایید کرد که آنها به دست آورد گواهی.”

دانش آموزان و والدین از باز کردن دسته که راه انداختن جنگ قانونی در برابر عظیم در صد از رزرو در پذیرش دانشجو در زمان این مرحله به این امید که دولت در حال حاضر دخالت کند.

یکی از پدر و مادر Sudha Shenoy گفت: “ما دریافتیم که این دانش آموزان بودند که با استفاده از سهمیه در حالی که مردم واقعا نیاز به تلاش. اگر نگران قدرت انجام تحقیقات و آن را ممکن است پیدا کردن بسیاری از این داوطلبان است.” CET همراه کمیسر Sandeep Kadam گفت: mid-day “ما در حال گرفتن یک نگاه جدی به آن است.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>