وصول می نویسد به Uddhav Thackeray به دنبال دستورالعمل ها برای از سرگیری کریکت

وصول می نویسد به Uddhav Thackeray به دنبال دستورالعمل ها برای از سرگیری کریکت – ورزش

به روز شده: Jun 27, 2020, 07:21 IST | Harit N Joshi | بمبئی

وصول مشترک وزیر شاه عالم قرائت ترتیل با ارسال نامه ای امضا شده توسط وزیر سانجی Naik, به Thackeray به دنبال راه رو به جلو برای سازماندهی کریکت.

CM Uddhav Thackeray

سانتی متر Uddhav Thackeray

با ماهاراشترا دولت به طور پیوسته باز کردن برای رسیدن به کل در حالت عادی به بمبئی انجمن کریکت (MCA) در روز جمعه با نزدیک شدن وزیر Uddhav Thackeray برای دستورالعمل در از سرگیری کریکت فعالیت های است که متوقف شده است در این شهر به مدت سه ماه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

وصول مشترک وزیر شاه عالم قرائت ترتیل با ارسال نامه ای امضا شده توسط وزیر سانجی Naik, به Thackeray به دنبال راه رو به جلو برای سازماندهی کریکت.

نامه یک کپی از است که با اواسط روز اظهار داشت: “با توجه به شیوع کروناویروس همه گذر موقت فعالیت های بانكی آمده است. ما از تمام طرح های گرفته شده توسط دولت در جهت مبارزه با این بیماری همه گیر و کمک به وزیر ارشد صندوق به ما راه نشان دادن حمایت خود را از تلاش های دولت است.

اضطراب بازیکنان

“در همان زمان ما باید درک کنند که وجود دارد هزاران نفر از بازیکنان که مشتاقانه در انتظار برای بازگشت به فعالیت های گذر موقت و به دنبال حرفه خود. آنها شده اند با صبر و حوصله انتظار برای این بیماری همه گیر به دریافت بیش از. اما به نظر می رسد ما باید یاد بگیرند به زندگی با ویروس. در این بی سابقه ای در برابر ما درخواست شما با مهربانی به ارائه برخی از دستورالعمل/استاندارد روش های عملیاتی با توجه به برگشت به کریکت.

“ما تا حد زیادی قدردانی اگر شما می تواند ما لازم جهت به زمانی که و چگونه ما می توانیم از سرگیری فعالیت های گذر موقت.”

وصول امیدوار است که دولت به زودی ارائه خواهد شد جهت. “به جای انتظار برای دولت, بخشنامه, ما فکر نزدیک شدن به آنها به عنوان اعضای ما مشتاق به دانستن زمانی که محلی کریکت سر گرفته خواهد شد. ما امیدواریم که دولت به زودی به ما یک راهنما” شاه عالم گفت: اواسط روز است.

خواهد Kanga لیگ اتفاق می افتد ؟

علم همچنان غیر صریح در سرنوشت مشهور Dr HD Kanga کریکت لیگ اتفاق می افتد در این فصل است. “ما منتظر دولت پاسخ. تنها هنگامی که ما دریافت می کنیم که می تواند ما شروع به برنامه ریزی برای مسابقات. این همه بستگی دارد که ماه ما را به دریافت مجوز برای شروع ما جیرجیرک” شاه عالم گفت.

در ضمن وصول Apex شورای علاقه مند به تشکیل یک دولت موقت کریکت بهبود کمیته (CIC) که تعیین خواهد شد و مربیان و انتخاب را برای فصل آینده. به عنوان در هر مورد وصول اساسی CIC تنها می تواند تشکیل شده است در کل بدن جلسه ای که آنها را قادر به تماس با توجه به همه گیر. “وصول اعضای رضایت به دنبال خواهد شد از طریق ایمیل یا نامه ای قبل از انتصاب CIC. این تنها راهی است که ما می توانیم در مورد همه چیز در وضعیت فعلی” یک MCA رسمی گفت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK