وصول وعده 50 تومان lakh به ماهاراشترا دولت برای مبارزه با ویروس

وصول وعده 50 تومان lakh به ماهاراشترا دولت برای مبارزه با ویروس – ورزشی

به روز شده: Mar 27, 2020, 07:59 IST | Harit N Joshi | بمبئی

از وصول Apex اعضای شورا شده است بحث در مورد چشم انداز از نوشتن به ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray به ارائه Wankhede ورزشگاه.

Dr Vijay Patil

دکتر ویجی Patil

بمبئی انجمن کریکت (MCA) رئیس جمهور دکتر ویجی Patil در روز پنج شنبه خواستار یک جلسه فوری از راس شورا بود که در آن تصمیم به اهدای R50 لاخ به ماهاراشترا وزیر ارشد صندوق امداد راه اندازی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

ماهاراشترا هند بدترین تحت تاثیر قرار دولت با 121 مورد تأیید تا پنج شنبه. دولت بوده و تحت کامل مستند از مارس 23.

در ابتدا وصول Apex اعضای شورای ملاقات تقریبا بیش ویدئو کنفرانس به این تصمیم. “راس اعضای شورا اجازه رئیس جمهور و وزیر, تصمیم گیری در مورد مقدار کمک مالی. ما تصمیم به اهدای R50 لاخ برای شود. آن یک جلسه فوری نامیده می شود توسط رئیس جمهور” MCA, منشی, Sanjay Naik گفت: اواسط روز است. برای چند روز گذشته به وصول Apex اعضای شورا شده است بحث در مورد چشم انداز از نوشتن به ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray به ارائه Wankhede ورزشگاه و وصول امکانات به دولت در صورت نیاز.

اگر چه هیچ رسمی بحث و گفتگو در مورد این روز پنج شنبه در این جلسه Naik گفت: وصول آماده کمک به دولت در هر راه ممکن است. “من واقعا امیدوارم که چنین شرایطی بوجود می آیند نه در ماهاراشترا با توجه به کروناویروس اما ما آماده هستند تا به ما زمین و امکانات به دولت اگر وضعیت ميگيرد” گفت: Naik.

از وصول نیز در زمان تصمیم به کسر حقوق از دفتر خود کارکنان groundsmen با وجود تمام فعالیت های آینده به یک وقفه پس از 14 مارس ، از وصول شده است بسته پس از 17 مارس است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>