خرید رپورتاژ

Mayanti لانگر سکوت ترول مسخره شوهر استوارت Binny – ورزشی

به روز شده: فوریه 08, 2020, 11:44 IST | سرپرستان | دهلی نو

در حالی که Mayanti لانگر در حال حاضر بخشی از هند پخش تیم ملی تیم تور نیوزیلند استوارت Binny در حال پخش است در Ranji جایزه برای Nagaland.

Stuart Binny with wife Mayanti Langer

استوارت Binny با همسر Mayanti لانگر

دهلی نو: همه طفیلی استوارت Binny و همسر و ورزشی مجری Mayanti لانگر کرده اند که اغلب قربانیان ترول حملات در اینترنت. در حالی که Binny شده و غیر فعال در رسانه های اجتماعی برای چند سال در حال حاضر لانگر شناخته شده است به دریغ نکنید صحبت کنید و هر زمان که منفی نظر می آید راه خود را.

این اتفاق به تازگی هنگامی که او نوشته شده یک تصویر از استودیو در Instagram. در نظرات یک کاربر نوشت: “از کجا استوارت Binny امروزه?” که یکی دیگر جواب داد: “او به کمک به او در حمل بار او را.”

لانگر در پاسخ گفت: “من می توانم حمل خود من چمدان با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم. او مشغول زندگی خود را زندگی, بازی کریکت, فقط عالی بودن در کل و نه عبور از نظرات مردم او را نمی دانم.”

در حالی که لانگر در حال حاضر بخشی از هند پخش تیم ملی تیم تور نیوزیلند Binny در حال پخش است در Ranji جایزه برای Nagaland.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im