Mayank Agarwal را دوشنبه انگیزه پست: رویاهای تنها نمی تواند پیکربندی شده در سر

Mayank Agarwal را دوشنبه انگیزه پست: رویاهای تنها نمی تواند پیکربندی شده در سر – ورزشی

منتشرشده: ژوئن 30, 2020, 07:26 IST | سرپرستان | بمبئی

Agarwal روز دوشنبه به اشتراک گذاشته عکسی از او را در راه رفتن به باز کردن پنبه حلاجی شده در کلکته را به باغ بهشت در هند برای اولین بار pink-تست توپ در برابر بنگلادش

Picture Courtesy/ Mayank Agarwal

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ Mayank Agarwal

انگیزه می تواند سخت برای پیدا کردن در طول این سختی COVID-19 بار. اما Mayank Agarwal انتخاب کرده است یک شنبه برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد رویاهای که هند بازکن احساس می کند نمی تواند ‘پیکربندی در سر’.

هند, آزمون, درب بازکن, Agarwal روز دوشنبه به اشتراک گذاشته عکسی از او را در راه رفتن به باز کردن پنبه حلاجی شده در کلکته را به باغ بهشت در هند برای اولین بار pink-تست توپ در برابر بنگلادش با هشتگهای #MondayMotivation #TeamIndia.

همراه با صدای جیر جیر Agarwal نوشت: “رویاهای خود را تنها نمی توان به پیکربندی در سر اما آنها باید بصورتی پایدار و محکم همراه با یک چشم انداز مثبت و تعیین خالص برای به انجام رساندن این هدف است.”

در 11 آزمون تا کنون Agarwal, 29, گل 974 اجرا می شود به طور متوسط از 57.29.

در نوامبر 2019, Agarwal آمار دوم خود دو قرن تنها در خود در هشتمین مسابقه تست در ایندور در برابر بنگلادش ضبط فعلی خود را با بالاترین نمره از 243 در 330 تحویل با هشت sixes.

Agarwal تا کنون بازی سه ODIs برای هند است.

در همین حال روز دوشنبه استیو اسمیت آمار شبکه برای اولین بار در سه ماه برتر استرالیا رودخانه گفت: در پست های رسانه های اجتماعی.

“ضربه اول در شبکه در 3 ماه. خبر خوب… من به یاد چگونه به نگه داشتن خفاش” گفت: کاپیتان سابق اسمیت در یک Instagram پست با یک عکس از او در دنده کریکت.

Coronavirus همه گیر آورده بود جهان به یک وقفه از ماه مارس با تمام فعالیت های بیرون از منزل را به شدت محدود و در تقریبا در هر بخشی از جهان. کریکت متوقف شد پس از اواسط ماه مارس با توجه به این ویروس کشنده با لیگ برتر هند نیز به تعویق افتاد.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im