Mayank Agarwal: کیوی پرتاب آزمایش ما

Mayank Agarwal: کیوی پرتاب آزمایش ما – ورزشی

به روز شده: فوریه 22, 2020, 07:44 IST | Vimal کومار | ولینگتون

پس از از دست دادن یک بازی شیر یا خط مهم در حوضه رزرو هند از دست داد نیمه سمت فقط 122 اجرا می شود در هیئت مدیره هنگامی که باران محدود هر بازی بیشتر در یک روز افتتاحیه.

Mayank Agarwal walks back after being dismissed for 34. Pic/AFP

Mayank Agarwal پیاده روی بعد از اخراج برای 34. عکس/AFP

راه بعد یکی از اولین آزمون مقابل نیوزیلند panned برای هند آن را در زمان ما بازگشت به دهه 1990 عصر هنگام بازدید از تیم ضربه خواهد تسلیم به میزبان در شرایط مطلوب.

اما در حال شماره 1 آزمون تیم در جهان کمی بهتر نشان می دهد انتظار می رود از Virat Kohli مردان.

پس از از دست دادن یک بازی شیر یا خط مهم در حوضه رزرو هند از دست داد نیمه سمت فقط 122 اجرا می شود در هیئت مدیره هنگامی که باران محدود هر بازی بیشتر در روز افتتاحیه. این مخرب-in-chief شد دراز و باریک پاریس Kyle Jamieson (3-38) که یک نگاه-پس از نیل واگنر تصمیم گرفتند با توجه به تولد اولین فرزند خود.

“به عنوان یک ضربه آسان نیست در اولین روز آهنگ [زمین]. آنها دگرگون در مناطق خوب نگه داشته و ما تست و نیست ما هر گونه سست تحویل. به عنوان یک ضربه شما هرگز کاملا احساس است که شما در آن را به عنوان انجام یک کمی حتی بعد از ناهار گفت:” Mayank Agarwal که 34 به ثمر رساند.

Agarwal مذاکره سخت ترین دو ساعت قبل از ناهار و شد اولین هندی بازکن برای زنده ماندن اولین جلسه آزمون در نیوزیلند پس از Manoj Prabhakar تلاش در طول سال 1990 نپر آزمون.

Agarwal بيشترين مشارکت از روز—48 اجرا می شود با معاون کاپیتان Ajinkya Rahane (پنبه حلاجی شده در 38). “بیشتر اجرا می شود را دریافت کنید و بیشتر شما می توانید در این مسیر باقی بماند بهتر از آن است.

“راه Ajinkya پنبه حلاجی شده است, آن را بسیار خوب است. او است که به دنبال جامد و من واقعا امیدوارم که او و Rishabh شلوار [پنبه حلاجی شده در 10] دریافت در یک همکاری و ما را به یک امتیاز بزرگ” گفت: Agarwal.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de