خرید رپورتاژ

مهم بقا برای شیو سنا در داد: کنگره Nitin Raut هشدار Uddhav Thackeray برای حمایت از کا – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 05, 2020, 18:24 IST | ANI | بمبئی

سنا supremo حمایت گسترده به CAA اما گفت که او نمی خواهد پیاده سازی پیشنهادی NRC در دولت خود را به عنوان آن می تواند باعث ناراحتی نه فقط مسلمانان بلکه برای مسلمانان و همچنین

Maharashtra CM Uddhav Thackeray. Picture/Twitter Office of Uddhav Thackeray

ماهاراشترا سانتی متر Uddhav Thackeray. عکس/توییتر از Uddhav Thackeray

در یک تاول حمله در ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray برای طرفداری از این کا کنگره رهبر Nitin Raut روز چهارشنبه گفت: حمایت های گسترده به اصلاح قانون شهروندی توسط ماها Vikas Aghadi رهبر یک ماده زنده ماندن’ به صورت شیو سنا در سه جانبه داد.

“حمایت از کا مهم بقا برای شیو سنا. در ماهاراشترا ما دولت تشکیل شده توسط سه طرف. کنگره متفاوت از Uddhav بیانیه. چنین تصمیم گرفته شد توسط MVA” گفت: Raut حفظ شد که در آن شخصی خود را مشاهده و در Thackeray.

خواسته چگونه می توان آن را شخصی خود را در نظر ماهاراشترا وزیر کابینه در زمان تطبیق در Thackeray و گفت: “او ممکن است وزیر اما او همچنین رهبر حزب که او را به مراقبت از است.”

در فوریه 2, سنا supremo حمایت گسترده به CAA اما گفت که او نمی خواهد پیاده سازی پیشنهادی NRC در دولت خود را به عنوان آن می تواند باعث ناراحتی نه فقط مسلمانان بلکه برای هندوها نیز هست.”این کا است نه یک قانون است که می اندازد کسی در خارج از کشور,” او در مصاحبه با شیو سنا سخنگوی Saamana.

این کا اعطا تابعیت به هندوها سیک ها بودند, Parsis بودایی ها و مسلمانان در حال فرار از آزار و اذیت مذهبی از پاکستان و بنگلادش و که آمد به هند و یا قبل از تاریخ 31 دسامبر 2014.اعتراضات پیاپی در نقاط مختلف کشور علیه تازگی اصلاح قانون تابعیت و پیشنهادی NRC.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im