مت هنری قرارداد با کنت لغو شد با توجه به کروناویروس بحران

مت هنری قرارداد با کنت لغو شد با توجه به کروناویروس بحران – ورزشی

به روز شده: Apr 15, 2020, 12:08 IST | ANI | Canterbury

“کنت کریکت می تواند تایید کند که نیوزیلند بین المللی مت هنری دیگر نمی خواهد با پیوستن به این باشگاه برای اولین بار در هفت شهرستان قهرمانی مسابقات از سال 2020” این باشگاه در بیانیه ای گفت:

Pic courtesy/Matt Henry's Instagram

حسن نیت ارائه میدهد عکس/مت هنری Instagram

نیوزیلند هاي مت هنری نمی خواهد بازی برای انگلستان شهرستان کنت کریکت با توجه به در حال انجام COVID-19 همه گیر و اختلال در 2020 شهرستان کریکت فصل است.

“کنت کریکت می تواند تایید کند که نیوزیلند بین المللی مت هنری دیگر نمی خواهد با پیوستن به این باشگاه برای اولین بار در هفت شهرستان قهرمانی مسابقات از سال 2020” این باشگاه در بیانیه ای گفت.

هنری بود که با توجه به پیوستن به کنت – برای کسی که با او ستاره دار در سال 2018 – هفت شهرستان مسابقات قهرمانی بازی در شروع فصل اما با تمام حرفه ای کریکت لغو در انگلستان تا 28 ماه مه در اولین روشن شد که او خواهد بود قادر به بازی برای این باشگاه است.

کیوی بازیکن تبدیل به چهارمین بازیکن – پس از ناتان لیون Cheteshwar Pujara و مایکل Neser – به دست از روی لئامت دادن در شهرستان کریکت با توجه به این ویروس است.

پل Downton کنت مدیر کریکت گفت: “پس از این تصمیم اعلام شد توسط بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا که وجود خواهد داشت هیچ کریکت حداقل تا پایان مارس به آن اجتناب ناپذیر تبدیل شد به مت نمی خواهد بازگشت به کنت در این فصل است.”

“باشگاه همچنان به لذت بردن از یک رابطه خوب با مت. او تا به بسیاری از دوستان در اینجا و به شدت بازخورد مثبت دریافت کردیم که به ما اعلام کرد که او باز خواهد گشت در سال 2020 اندازه گیری مت خود را: او یک فرد فوق العاده و زمینه کریکت,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im