Mary Kom نقض خود انزوا

Mary Kom نقض self – انزوا – ورزشی

به روز شده: Apr 22, 2020, 12:49 IST | سرپرستان | دهلی نو

بوکس, مربی تیم سانتیاگو Nieva گفت: سرپرستان در روز جمعه که اعضای هند بوکس مشروط که شرکت در اردن هستند و همه تحت اجباری 14 روز در قرنطینه.

Mary Kom

Mary Kom

در میان وحشت بیش از یک امکان جامعه انتقال Coronavirus آن در حال حاضر به ميدان آمده که آس بوکسور و Rajya سبها MP MC Mary Kom شکست 14 روز در قرنطینه پروتکل که در محل قرار داده است توسط سازمان بهداشت جهانی ( WHO) و دولت ها در سراسر جهان Mary Kom که تا به حال در رقابت های آسیا – اقیانوسیه مقدماتی المپیک در عمان, اردن به خانه بازگشته بود در مارس 13 و قرار بود در انزوا به مدت حداقل 14 روز.

اما در مارس 18, او با حضور در صبحانه به میزبانی رئیس جمهور رام نات Kovind در Rashtrapati Bhavan. در یکی از چهار تصاویر توییتی توسط توییتر رسمی رسیدگی رئیس جمهور هند Mary Kom دیده می شود با دیگر اعضای مجلس.

“رئیس جمهور Kovind میزبانی اعضای پارلمان از اوتار پرادش و راجستان برای صبحانه در Rashtrapati Bhavan صبح امروز” خواندن عنوان از این عکس ها. در همان روز BJP مجلس Dushyant سینگ که در تماس با آلوده بالیوود خواننده Kanika Kapoor نیز در خانه رئیس جمهور.

بوکس, مربی تیم سانتیاگو Nieva گفت: سرپرستان در روز جمعه که اعضای هند بوکس مشروط که شرکت در اردن هستند و همه تحت اجباری 14 روز در قرنطینه.

“ما در حال برنامه ریزی برای 10 روز اما در حال حاضر آن است که 14 روز است. بنابراین پس از 10 روز من کار بر روی یک برنامه آموزشی است که من آنها را ارسال کنید. پس از این دوره آنها می توانید شروع به در که. اگر این حل نشده است در عرض دو هفته پس از آن ما را به ادامه این کار را به عنوان بهترین ما می توانیم” Nieva گفت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>