Martina Hingis می رود در قایق ماجراجویی با شوهر و دختر. دیدن عکس

Martina Hingis می رود در قایق ماجراجویی با شوهر و دختر. ببینید عکس – ورزشی

به روز شده: Jun 01, 2020, 12:01 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

او نوشته شده این عکس در Instagram که در آن دختر به نظر می رسد به لذت بردن از هوای تازه

Pic courtesy/Martina Hingis' Instagram accoount

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Martina Hingis’ Instagram accoount

سوئیس ستاره تنیس Martina Hingis, که, دختر, لیا, یک, با پزشک ورزشی و شوهر هارالد Antoinette ✌ ⛄ رفت و در یک قایق سوار شده است. او نوشته شده این عکس در Instagram که در آن دختر به نظر می رسد به لذت بردن از هوای تازه.

“نمی تواند شادتر! اولین بار, قایق, در این فصل & لیا را دوست دارد او اولین ماجراجویی در آب! بروید و لذت بردن از آفتاب و هوای تازه #summerishere #قایقرانی #mauijim,” مارتینا زیر نویس تصویر.

39 ساله و سابق تنیس استار سابق شماره 1 رتبه بندی بازیکن و همچنین پنج بار گرند اسلم برنده در تک مسابقات و 13-زمان گرند اسلم برنده در برابر.

در طول 1990s, Martina Hingis شد جوانترین گرند اسلم قهرمان به عنوان به خوبی به عنوان جوانترین به جهان شماره 1. Hingis اول بازنشستگی آمد و در سال 2003 در سن 22. او باز گشت این بازی در سال 2005 تنها به بازنشسته دوباره در سال 2007.

Hingis ساخته شده و سپس یکی دیگر از بازگشت به تنیس در سال 2013 است که می تواند نام او را بهترین مرحله در تنیس زیر 90s او به عنوان صعود 4 گراند اسلم در برابر.

Hingis از ازدواج به هارالد Leemann ورزشی دکتر بعد از آشنایی برای یک سال. آنها استقبال دختر خود لیا در فوریه 2019.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de