ماریا شاراپووا در سلامت روان پس از شکست تست مواد مخدر: من احساس بسیار کوچک

ماریا شاراپووا در سلامت روان پس از شکست تست مواد مخدر: من احساس کوچک – ورزشی

به روز شده: Jul 29, 2020, 08:19 IST | یک خبرنگار | بمبئی

بازنشسته ستاره تنیس ماریا شاراپووا به یاد می آورد احساسات ناخوشایند بعد از آشکار نشد تست مواد مخدر در سال 2016

Maria Sharapova

ماریا شاراپووا

روسی, تنیس, زیبایی ماریا شاراپووا صحبت در مورد مسائل مربوط به سلامت روان پس از او نازل شده شکست خورده تست مواد مخدر در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده در لس آنجلس در مارس 7, 2016 با توجه به گزارش در sportsfinding.com. بعد فدراسیون بین المللی تنیس دست او 15 ماه محرومیت برای در نظر گرفتن عملکرد-افزایش مواد مخدر meldonium.

در پايه بلند كن بادي ماریا گفته بود او در مصرف مواد مخدر از سال 2006 تا کنون و نمی دانستم که آن را تبدیل به یک ماده ممنوع توسط سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ (WADA) در آغاز سال 2016.

“پس از ظاهر [کنفرانس مطبوعاتی] من حذف شده و تمام شبکه های اجتماعی از گوشی من برای محافظت از خودم از نظرات و قضاوت و به سالم ماندن. من هرگز نگران در مورد آنچه که مردم فکر می کنم از من اما ناگهان با آنچه اتفاق افتاده است, من شروع به مراقبت از. آن را بسیار ناخوشایند بود احساس خیلی کوچک” سابق جهان شماره 1 گفت: در Movistar+ مستند.

در همین حال ماریا به او سپاسگزار پدر و مادر بودند که در کنار او در طول فاز سخت. “مادر من [یلنا]…صرف هفته در کنار من به طوری که من همراه بود. پدر من [یوری] نیز همراه من تا حد زیادی به اطمینان حاصل کنید که چیزی اشتباه رفت,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید