ماریا شاراپووا: من MBA در کار

ماریا شاراپووا: من MBA در کار – ورزش

به روز شده: May 16, 2020, 11:38 IST | یک خبرنگار | بمبئی

تنیس ملکه ماریا شاراپووا نشان می دهد که چگونه او اعمال می شود درس های آموخته شده در ورزش را سرمایه گذاری کسب و کار در طول سال های اخیر وبینار.

Maria Sharapova

ماریا شاراپووا

روسی, تنیس, زیبایی ماریا شاراپووا نشان داده است که چگونه ورزشی حرفه ای کمک کرده است ایجاد یک پایه و اساس برای تاخت و تاز کردن به کسب و کار.

سابق جهان شماره 1 پیوست ورزشی نویس جیسون گی برای مراسم تحلیف وال استریت ژورنال آینده همه چیز جشنواره وبینار سری که در آن او صحبت در مورد آب نبات شرکت Sugarpova و دیگر آرمان های کاری در معماری و در سلامتی امکانات در هتل ها و چشمه های معدنی.

“از دیدگاه من…این واقعا خوب بوده است به این لحظه از آینه به عقب نگاه در 28 سال از بازی این یکی کمی و آنچه در آن به معنای به من و recollecting و همچنین داشتن شانس به شکل پایه از آینده است.

“رابطه-ساختمان یکی از باور نکردنی ترین دارایی است که من به دست آورده ایم و در طول این سفر است. من واقعا بدست MBA در کار…من آن را دوست دارم. من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از عناصر از ورزش است که من را به دنیای کسب و کار و من هنوز هم یادگیری هر روز” گفت: ماریا.

او خوشحال است که در این مستند صورت گرفته است پس از بازنشستگی است. “در حقیقت [بازنشستگی من] عالی بود زمان چون من می خواهم اینجا نشسته گفت:” زمانی که من انجام دهید؟’, آيا من قطار ؟ “او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im