خرید رپورتاژ

مارکوس Stoinis جیمز پتینسون را ضد همجنس تهمت نا امید استرالیا مگان Schutt – ورزشی

به روز شده: فوریه 17, 2020, 12:31 IST | PTI | سیدنی

از رفتن به آینده زنان T20 جام جهانی به عنوان شماره یک کاسه ساز در قالب Schutt مواجه رگبار تند و تیز حملات پس از او آمد به عنوان یک لزبین, چند سال پیش

Megan Schutt

مگان Schutt

سیدنی: خوب نوسان کاسه برای استرالیا تیم کریکت زنان و یک قهرمان از ازدواج همجنسگرایان مگان Schutt ناراحت است با همتایان مرد James پتینسون و مارکوس Stoinis’ اخیر ضد همجنس تهمت. او می تواند بیشتر پذیرای نسبت به همجنسگرایی به عنوان آنها “حمله” بیشتر بودن. از رفتن به آینده زنان T20 جام جهانی به عنوان شماره یک کاسه ساز در قالب Schutt مواجه رگبار تند و تیز حملات پس از او آمد به عنوان یک لزبین چند سال پیش.

مصمم مستقیم-صحبت کردن کریکت رفت تا با او ازدواج دختر جس Hollyoake پیدا کردن شادی بعد از اینکه به یک کودک آزار و پرسید: برای رفتن به جهنم. “این یک چیز وحشتناک. من به یاد داشته باشید قرار دادن یک پرچم رنگین کمان (این نشان دهنده غرور همجنسگرایان) در ما بالکن و جس نمی خواهم که وجود دارد در زمان. او گفت: اگر کسی اهداف ما خانه به دلیل آن است؟” Schutt به نقل از به نقل از صبح سیدنی هرالد. “و من گفت:” ما نمی توانیم پنهان کردن این زمان برای نشان دادن حمایت برای هر کس دیگری در اطراف ما’. هیچ کس که در تلاش است به مبارزه برای ازدواج است که با داشتن یک زمان خوب در حال حاضر, بنابراین ما نیاز به چوب با هم بیشتر از همیشه.

“او در مورد حوادث اخیر که در آن دو استرالیایی بازیکنان پتینسون و Stoinis شد تحریم برای ضد همجنس تهمت در این زمینه است. با توجه به این حوادث برجسته نیاز به آگاهی بیشتر و آموزش و پرورش. “من فکر می کنم این مهم است که به بحث در مورد آن. من عصبانی آنجا که من نا امید شده بود که چنین پدر و چیزی برای گفتن دارد. این ناامید کننده است که ما هنوز هم استفاده از آن زبان و من باور نمی کنم که آن پسر در واقع ضد همجنس من واقعا نمی.

“و آنها نمی توان گفت آن است که با قصد, اما آنها هنوز هم با استفاده از کلمات اشتباه. چرا شما نمی توانید فقط تماس کسی dickhead? Schutt گفت: مردان در حال حمله بیشتر بودن. “من شده اند با حمله به لزبین بودن اما من می دانم که مردان شده اند که برای همجنسگرا بودن. “و این واقعیت است که آن را همیشه مردان هستند که هنوز هم با استفاده از آن موهن در شرایط نا امید کننده ترین بخش از آن از آنجا که آنها در حال رفتن به, گی, دوستان, آیا آنها را به آنها را یا نه.”

در این زمینه Schutt شناخته شده است برای تغییر سرعت و توانایی درز و چرخش توپ. او reminisced در مورد زمان هنگامی که او را مورد قضاوت قرار, مورد آزار قرار گرفته برای بیرون آمدن در مورد زندگی شخصی او. “این بود راستش خیلی وحشتناک کردم به نام برخی از واقعا تند و زننده است. چیزهای معمول بود و رفتن به جهنم و من واقعا نمی مراقبت از آن بسیار اما من تا به حال افرادی که با شما تماس (a) کودک آزار یا می گویند شما بدتر از یک حیوان و تنها چیزهایی هستند که واقعا شدید است.

“و به همین دلیل است که من می خواستم به کمپین (برای legalising ازدواج همجنسگرایان) بدیهی است که برای خودم بلکه برای هر کس دیگری به این معنا که من فقط نمی تواند و هنوز هم واقعا نمی تواند درک نفرت است.”

تلاش او پاداش داده شد که ازدواج همجنسگرایان به رسمیت شناخته شده بود در سال 2017.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان