Manushi می پیوندد مسی, بکهام, Rohit Sharma برای یک کمپین جهانی علیه coronavirus

Manushi می پیوندد مسی, بکهام, Rohit Sharma برای یک کمپین جهانی علیه coronavirus – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 21 مه سال 2020, 15:44 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Manushi Chillar بخشی از یک کمپین جهانی به عنوان تیم قهرمان با هدف بالا بردن صندوق برای کسانی که مبتلا به کروناویروس

زرق و برق دار Manushi Chhillar شده است هنتای توسط جهان بزرگترین تناسب اندام نام تجاری برای یک سوپراستار نکردم ابتکار عمل با هدف بالا بردن صندوق برای کسانی که مبتلا به کوروناویروس. Manushi بخشی از یک کمپین جهانی به عنوان تیم میزبان قهرمان است که همچنین ویژگی های امثال آرژانتینی فوتبال افسانه ای لیونل مسی, انگلیسی, فوتبال بزرگ دیوید بکهام, هندی, گذر موقت, آیکون, Rohit Sharma, ویلز, آیکون, Gareth Bale, آلمانی, فوتبال بزرگ Mesut Ozil به نام چند!

Manushi که زیبایی سابق جهان در سال 2017 به عنوان او به ارمغان آورد تاج و افتخار به هند پس از 17 سال پس از Priyanka Chopra برنده همان را می خواهیم مردم را به شرکت در این طرح که افزایش بودجه اساس مقدار تمرین است که یک فرد می کند. در هر ساعت از کار انجام شده توسط یک فرد از هر نقطه در جهان را آغاز کند با نام تجاری برای اهدای 1$ و با بسیاری از آیکون های دنیا, شرکت های تجاری با هدف به ساعت حداقل 1 میلیون ساعت در سطح جهانی!

Manushi می گوید: “هیجان فوق العاده ای برای تبدیل شدن به یک بخشی از جهانی آدیداس کمپین خانه تیم قهرمان به چالش بکشد. آن را یک فرصت برای جهان ورزشکاران و سازندگان برای متحد کردن و کمک به ایجاد تفاوت با تمرینات خود را برای کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در سطح جهان و من افتخار می کنم به انجام کمی من برای #COVID19FUND.”

این ethereally که تنظیم شده است برای اولین مخالف آکشی کومار در YRF بزرگ بلیط اغراق Prithviraj افشا که او به دنبال فوتبال به عنوان یک ورزش! او می گوید: “هیچ کس این را می داند اما من در واقع بسیار ورزشی فرد و من مانند فوتبال به عنوان یک ورزش. پس از آن خطر ناک به همراه با یک ابتکار عمل است که بسیاری از لوازم ورزشی و افسانه ها و آیکون ها از جهان آینده رو به جلو برای کمک به. جهان نیاز دارد و هر فردی به ایستادن و حمایت از کسانی که در نیاز و من با خوشحالی به سوی این هدف مشترک از طریق به چالش بکشد.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im