Manushi Chhillar: مسئولیت بزرگ را به انجام عدالت به Sanyogita را نقش بر روی صفحه نمایش

Manushi Chhillar: مسئولیت بزرگ را به انجام عدالت به Sanyogita را نقش بر روی صفحه نمایش – سرگرمی

به روز شده: Apr 22, 2020, 14:07 IST | سرپرستان | بمبئی

Manushi Chhillar می گوید: او غرق دیدن عشق و احترام مردم دولت را برای پادشاه Prithviraj و Sanyogita. او همه او را بزرگ بالیوود اولین با آکشی کومار Prithviraj.

Manushi Chhillar

Manushi Chhillar

بازیگر Manushi Chhillar است که تمام مجموعه به او بالیوود اولین با آکشی کومار starrer Prithviraj می گوید: این یک مسئولیت بزرگ برای او را به انجام عدالت به شخصیت او Sanyogita بر روی صفحه نمایش.

“Prithviraj واقعا یک صفحه نمایش بزرگ را تجربه کنند. آن است که نصب شده بر روی یک مقیاس و ما فقط پیچیده ما راجستان برنامه. آن باور نکردنی بود فیلمبرداری این فیلم در دولت به عنوان ما فیلمبرداری برخی از صحنه های دیدنی و جذاب. این بود که من برای اولین بار, هوای آزاد, برای, اولین فیلم و من فقط شیفته تجربه” Manushi گفت.

Manushi می گوید: او غرق دیدن عشق و احترام مردم دولت را برای پادشاه Prithviraj و Sanyogita.

“داستان Prithviraj و Sanyogita تعبیه شده درون فرهنگی و اجتماعی در تاریخ هند است و آن را به سادگی و فروتنی که من انتخاب شده اند را به زندگی بر روی صفحه نمایش. ما باران با بسیاری از عشق در راجستان. من نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی برای حمایت و قدردانی و من را گرامی داشتن این حافظه in my heart forever,” او گفت:.

Manushi افزود: “احترام آنها را در قلب خود برای Prithviraj و Sanyogita بسیار طاقت فرسا و من شاهد این دست در حالی که فیلمبرداری این فیلم در دولت است. این یک مسئولیت بزرگ برای من به انجام عدالت به زندگی بر روی صفحه نمایش و من انجام من بهترین سطح برای مردم راضی شود زمانی که آنها با دیدن این فیلم در سالن های نمایش این دیوالی.”

Manushi را بالیوود اولین بار است که به کارگردانی Chandraprakash Dwivedi که به کارگردانی بزرگترین تلویزیون حماسه Chanakya بر اساس زندگی و دوران گذار ترین استراتژیست سیاسی هند و برنده جایزه های متعدد Pinjar. Prithviraj است که میله میله برای انتشار در سراسر جهان در دیوالی سال 2020 است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>