مانو Bhaker یک موتورسيکلت سوار, دخترک معصوم!

مانو Bhaker یک موتورسيکلت سوار, دخترک معصوم! – ورزش

به روز شده: مارس 30, 2020, 14:13 IST | یک خبرنگار | بمبئی

مانو Bhaker حال آپلود یک تصویر در رسانه های اجتماعی در حالی که تلاش دست خود را در تیراندازی با کمان.

Manu Bhaker

مانو Bhaker

هند آس, هفت تیر, تیرانداز, Manu Bhaker است که ساخت بسیاری از این Coronavirus ناشی از lockdown برای به دست آوردن مهارت های جدید علاوه بر او sharpshooting. به تازگی mutiple-زمان ISSF جام جهانی مدال طلا برنده نوجوان تیرانداز حال آپلود یک تصویر در رسانه های اجتماعی در حالی که تلاش دست خود را در تیراندازی با کمان.

در روز پنج شنبه او مطرح شده برای این تصویر (بالا) بر روی یک موتور سیکلت که ادعا یادگیری به سوار بشود دو چرخ است. “چرخه: بررسی Scooty: بررسی خودرو: بررسی دوچرخه: تقریبا بررسی” Bhaker, 18, نوشت به او 29,700 پیروان توییتر.

به تعویق افتادن مسابقات لغو محاکمه و اردوهای سختی ماده در این نقطه به هند یکی از بزرگترین دستاوردهای جوان در, ورزش, Manu Bhaker که امیدوار است برای دیدن جهان پیروزی در نبرد در برابر COVID-19 بیماری همه گیر. این بیماری همه گیر به بازیگران شک و تردید جدی بر آینده توکیو بازی های المپیک, اما نوجوان Bhaker, 18, یک مدال چشم انداز در quadrennial پر زرق و برق در حال حاضر فکر کردن در مورد چیزهایی که فراتر از کنترل او.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im