Manoj Bajpayee: اگر تنها بودن فرح خان همسایه به من کمک کرد تا کیسه او فیلم

Manoj Bajpayee: اگر تنها بودن فرح خان همسایه به من کمک کرد تا کیسه او فیلم – سرگرمی

به روز شده: مارس 17, 2020, 07:15 IST | شاهین Parkar | بمبئی

Manoj Bajpayee در سریال Mrs قاتل همسایه-فیلمساز فرح خان و چگونه دنیای دیجیتال کمک کرده است تا او را به جریان اصلی

Manoj Bajpayee

Manoj Bajpayee

او احتمالا امیدوار به از نو خلق کردن موفقیت های گذشته خود را دیجیتال تفرج خانواده زمانی که او امضا وب فیلم Mrs Serial Killer. اما در جایی که تریلر جاسوسی شد و یکی از تحسین شده ترین نشان می دهد در سال گذشته آورده و او را در انظار به تازگی منتشر شده Netflix فیلم را کمی از جرقه یک الگوی رفتاری متحرک آنلاین.

در بخشی خود را, Manoj Bajpayee اذعان می کند او قبول کرد که به بخشی از هیجان انگیز تنها به همکاری با نویسنده و کارگردان Shirish Kunder. “او با استعداد و اسکریپت ها به خوبی گردد می گوید:” این بازیگر.

جالب است که خانم قاتل زنجیره تولید فرح خان و شوهر Kunder در حال همسایگان به Bajpayee, که باقی می ماند در Ballinger. سه نفر قبلا پیوست, نیروهای کوتاه, فیلم, Kriti (2016). بنابراین آنها بازی همسایه های خوب به هر یک از دیگر توسط teaming تا برای پروژه ؟ “سپس من می خواهم که صعود نقش در تمام فرح بزرگ سینما از جمله بعدی او. ای کاش که همسایه او به من کمک کرد تا کیسه نقش در ليزينگ محصولات. اما من دعوت به فرح ناهار که با حضور کسی که از صنعت” او خنده.

خوب قبل از این جریان غول راه اندازی در هند Bajpayee بود در میان چند, بازیگران, بررسی, دیجیتال, رسانه است. او به نظر می رسد در کوتاه فیلم Jai Hind (2015) و Taandav که هر دو منتشر شده آنلاین. او در ادامه به دو مطلب, کوتاه, Kriti و واخ در سال 2016. آنچه او را وادار به وب مسیر بودند و شخصیت او ارائه شد. “طول نقش مهم نیست. برای یک بازیگر مثل من این وب را ارائه می دهد [فرصت برای کشف] نوآورانه و ایده های تجربی.”

بازیگر موافق است که آن را راج-DK خانواده مرد که تغییر بازی برای او. “آن شده است و هشت ماه پس از آن کاهش یافته است و من هنوز در دریافت مخاطب را دوست دارم.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im