مانموهان سینگ به نارندرا: دروغ است که هیچ جایگزینی برای دیپلماسی

مانموهان سینگ به نارندرا: دروغ است که هیچ جایگزینی برای دیپلماسی – اخبار

به روز شده: Jun 22, 2020, 12:31 IST | سرپرستان | دهلی نو

PM بیانیه مورد استفاده قرار گرفت توسط چینی ها به دور از misdeeds خود در Galwan دره که منجر به مرگ 20 سربازان هندی از جمله یک افسر فرمانده

Manmohan Singh

مانموهان سینگ

نخست وزیر مانموهان سینگ در روز دوشنبه راه اندازی یک حمله کوبنده در نارندرا نخست وزیر گفت: “دروغ” در چینی تجاوز خواهد بود “خیانت” به قربانی ساخته شده توسط سربازان هندی در لاک و آن را نه یک “جایگزینی برای دیپلماسی” و نه “قاطع رهبری”است.”

مانموهان سینگ بود نخوری مودی بیانیه در همه نشست روز جمعه و بعد از روشن شدن توسط دفتر نخست وزیر در ژوئن 15 شب خشونت چهره بین هندی و چینی طرف در Galwan ولی در خط کنترل واقعی که منجر به مرگ 20 سربازان هندی از جمله یک افسر فرمانده.

PM بیانیه مورد استفاده قرار گرفت توسط چینی ها به دور از misdeeds خود در Galwan دره.

“نخست وزیر نمی تواند اجازه می دهد آنها را به استفاده از کلمات خود را به عنوان دفاع از موقعیت خود را و باید اطمینان حاصل شود که تمام ارگان های دولت با هم کار کنند برای مقابله با این بحران و جلوگیری از افزایش بیشتر گفت:” نخست وزیر سابق.

مانموهان سینگ در یک بیانیه گفت: “ما یادآوری دولت که دروغ است و هیچ جایگزینی برای دیپلماسی یا قاطع رهبری است.”

“حقیقت را نمی توان سرکوب با داشتن نرم متحدان اسپوت, آرامش, اما اظهارات نادرست” اضافه شده Manmohan Singh.

سینگ گفت: نخست وزیر باید “فکر” از مفاهیم کلمات است.

او گفت: در دموکراسی است که مسئولیت بر عهده دفتر نخست وزیر است. نخست وزیر باید همیشه آگاه از مفاهیم کلمات خود را و اعلامیه در کشور ما امنیت و همچنین استراتژیک ارضی و منافع.

نخست وزیر سابق گفت: چین با گستاخی و به طور غیر قانونی به دنبال ادعا می کنند بخش هایی از سرزمین های هندی مانند Galwan دره و Pangong Tso با ارتکاب چندین تهاجم بین آوریل سال 2020 تا تاریخ.

“ملت از دست داده و بیست و سربازان شجاع در Galwan دره لاداخ در ژوئن 15-16 سال 2020 است. آنها را کنار گذاشته اند زندگی خود را در عمل نهایی قربانی بگیریم و وظیفه خود را به کشور ما است. ما bravehearts دفاع از وطن تا آخرین نفس و برای که ما آنها را مدیون و خانواده خود قدردانی ابدی ما گفت:” بیانیه

“با این حال خود را قربانی نمی تواند اجازه داده می شود بیهوده است. در این لحظه ما ایستاده تاریخی چهارراه. دولت ما را در تصمیم گیری ها و اقدامات جدی داشته بلبرینگ در آینده چگونه نسل ما درک. کسانی که ما را تحمل وزن جدی وظیفه.

“ما نمی تواند و نمی خواهد cowed پایین با تهدید و ارعاب و نه اجازه سازش با ما تمامیت ارضی” گفت: Manmohan Singh.

“این لحظه ای است که در آن ما باید ایستاده با هم به عنوان یک ملت می شود و ایران در پاسخ ما به این بی پروایی نشان دادن تهدید و نخست وزیر و دولت را به افزایش به مناسبت, به عدالت برای سرهنگ B. Santosh ببو و ما jawans که فداکاری کردند و قاطعانه در دفاع از ما تمامیت ارضی.”

“برای انجام هر گونه کمتر خواهد بود یک خیانت تاریخی از ایمان مردم” گفت: این بیانیه از Manmohan Singh.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK