Manish Raisinghan در حاملگی, کارگردانی, اجرا و ویرایش ویدئو موسیقی از Nikle Toh Nikal Logey

Manish Raisinghan در حاملگی, کارگردانی, اجرا و ویرایش ویدئو موسیقی از Nikle Toh Nikal Logey – سرگرمی

انتشار: Jun 25, 2020, 17:13 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این آهنگ انجام شده توسط خواننده Kunal Ganjawala و Geet ساغر با Manish تبادل به عنوان مهمان رپ

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

‘Nikle Toh Nikal Logey’ بسیار عزیز و آهنگ خاص برای “Sasural Simar Ka” بازیگر Manish Raisinghan. نه تنها آن است که Manish اول آهنگ اما این بازیگر نیز تن به تن به عنوان مهمان رپر, انجام, تصور, کارگردانی و ویرایش ویدیو موسیقی.

“مسئولیت موزیک ویدیو به من آمد و من نمی خواهم به چیزی عادی به صورت فوق العاده آهنگ شبیه به این. آن را نیاز به انجام عدالت به هر کسی که مشغول به کار سخت در آن است و آنها باید در این ویدئو نه به عنوان مونتاژهای اما به عنوان بخش جدایی ناپذیر از فیلم” می گوید Manish.

او می رود به اضافه کردن “کل آهنگ در یک اتاق. آن زمان من 6 روز و به طور کامل قفل شده است و در داخل اتاق من به شلیک این آهنگ به عنوان ما می خواستیم آن را به پایان برساند در طول مستند دوره خود را. همه چیز را از مفهوم به تیراندازی به VFX به ویرایش انجام شد از یک اتاق.”

صحبت از ایده پشت این موزیک ویدیو, Manish سهام “در این فکر بود که این نبرد بین قلب و ذهن و قلب ما می گوید آن را بسیار خوب برای بیرون رفتن اما ذهن ما می داند که آن را امن نیست. تمام 4 از ما بودند و بازی ذهن قانع کننده قلب دیگر Manish, بازی های برگزار شده توسط من نیست به گام. دارندگان محل نگهداری می شدند به Kunal آقا Geet و Anup در این آهنگ است.”

این آهنگ انجام شده توسط خواننده Kunal Ganjawala و Geet ساغر با Manish تبادل به عنوان مهمان رپ. این ویدئو ساخته شده در طول مستند از این هنرمند را در خانه های مربوطه پیوستن به قرنطینه دستورالعمل. از آن خواهد شد به صورت دیجیتالی در Zee موسیقی در 24 ژوئن!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK