ماندانا کریمی عازم سفر به تغذیه خود اقدام مهارت های

ماندانا کریمی عازم سفر به تغذیه خود اقدام مهارت – سرگرمی

به روز شده: Jun 14, 2020, 13:17 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

بازیگر ماندانا کریمی در حال کار به لهستانی مهارت های بازیگری خود را در بازی مقدس بازیگر Saurabh Sachdeva آکادمی, بازیگران, حقیقت, مذاکرات در مورد تجربه خود را!

Mandana Karimi and Saurabh Sachdeva

ماندانا کریمی و Saurabh Sachdeva

ماندانا کریمی است و حد عالی رساندن مهارت های بازیگری خود را آنلاین در بازی مقدس بازیگر Saurabh Sachdeva آکادمی بازیگران حقیقت است که در اجرای تئاتر. “من به طور منظم جلسه سال گذشته است. آنلاین برنامه درسی است که نگه داشتن انرژی خلاق در من بالا است. آنها ترکیبی از تئوری و روشهاي به دست آوردن بهترین نتیجه را از یک بازیگر می گوید:” کریمی که ویژگی های در وب سایت سری کازینو.

کریمی بسیار فعال بوده در Instagram و نگه می دارد های خود را کاندید تصاویر و ویدئوها برای طرفداران و پیروان. او نیز بسیار رک وقتی که می آید به صحبت در مورد زندگی حرفه ای و زندگی است.

او به تازگی افتتاح شد تا در مبارزات او رو در صنعت فیلم هندی و چگونه بمبئی می توان از یک محل دشوار به حفظ و زنده ماندن در. او گفت: “هر روز وجود دارد هزاران نفر از سرخپوستان و یا افرادی هستند که از خارج که می خواهید به بخشی از این صنعت به دلیل آن است که یک glamourous محل. همه قابل تعویض است. من احساس می کنم لحظه ای شما را که شکستن آن دشوار می شود برای بازگشت به ویژه هنگامی که شما از هند است.”

او افزود: “من در تلاش برای زنده ماندن. آن است که واقعا دشوار است به ماندن در بمبئی است و نه ارزان شهر و ناگهان یک شبه من بی خانمان. یک شبه همه چیز رفت پایین کشیدن برای من. آنچه من نگه داشتم من عزم و بزرگ خانواده و دوستان است که من در اطراف من و کسانی که وجود داشته اند برای من. برای رفتن به فیلم, به خاطر یک زن و شوهر از تجربه است که من تا به حال که تجربه بد من از نوع تلاش برای فرار از, فیلم و صنعت..”

او شده است یک قسمت از فیلم هایی مانند Main Aur چارلز Kya Kool Hain Hum 3 و Bhaag جانی!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de