منچستر یونایتد Nemanja Matic دفاع هموطن نواک جوکوویچ

منچستر یونایتد Nemanja Matic دفاع هموطن نواک جوکوویچ – ورزشی

به روز شده: Jun 27, 2020, 11:11 IST | AFP | بلگراد

Matic نوشت: در نامه ای سرگشاده حمایت از جوکوویچ منتشر شده توسط رسانه های محلی

Nemanja Matic and Novak Djokovic

Nemanja Matic و نواک جوکوویچ

منچستر یونایتد Nemanja Matic روز پنج شنبه حمایت خود را از هموطنان میهن نواک جوکوویچ بود که به طور گسترده ای ناودان برای میزبانی یک تنیس نمایشگاه که در آن او یکی از چهار بازیکن تست مثبت برای coronavirus و گفت: جهان شماره یک بود “گربه” که تعقیب دور “موش”. “موش آمد و از سوراخ و به خود حق انتقاد از جهان شماره یک در تنیس بلکه چگونه او مربوط به همه افراد دیگر در جهان” Matic نوشت: در نامه ای سرگشاده حمایت از جوکوویچ منتشر شده توسط رسانه های محلی.

“اما من اهمیتی نمی دهند. به زودی گربه (جوکوویچ) خواهد بود در دادگاه, و موش در سوراخ.” هافبک تاکید کرد که این مسابقات در بلگراد برگزار شد در راستای صربی قانون است. او دارای برچسب رویداد “بزرگ” و ابراز امید آن را تبدیل به سنتی است. “تنها چیزی که من خشمگین نواک است که او عذر خواهی به موش است که انتقاد او را بدون هیچ دلیل. “هیچ Nole.

آنها عذر خواهی به شما – به زودی.” جوکوویچ گریگور دیمیترو, برنا Coric و Viktor Troicki تمام آزمایش مثبت پس از شرکت در دور دوم این رویداد خیریه در آخر هفته گذشته در کرواسی. بازیکنان در آغوش سراسر خالص, بازی بسکتبال و حتی رقصید در یک کلوپ شبانه هفته قبل در بلگراد. جوکوویچ در روز سه شنبه با صدور بی چون و چرای عذرخواهی برای شرکت-لغو آدریا تور در منطقه بالکان که در آن اجتماعی فاصله حداقل بود و مسابقات بودند و در مقابل هزاران نفر از طرفداران.

33 ساله صربستانی گفت که او “عمیقا متاسف” است که مسابقات “باعث آسیب برساند”. همسر خود را Jelena نیز آزمایش مثبت پس از زن و شوهر سفر بازگشت از کرواسی به بلگراد به آزمایش می شود. کرواسی بازنشسته NBA بازیکن دینو Radja همچنین ابراز حمایت از جوکوویچ. “یک مقدار باور نکردنی از گه بر نواک این روزها” Radja نوشت: در Facebook در روز چهارشنبه.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK