منچستر یونایتد دروازه بان سرجیو رومرو, همسرم, تا به حال به تخریب تومان 19.3 لاخ زمین بازی با توجه به همسایگان

منچستر یونایتد دروازه بان سرجیو رومرو, همسرم, تا به حال به تخریب تومان 19.3 لاخ زمین بازی با توجه به همسایگان – ورزشی

به روز شده: Jun 11, 2020, 08:54 IST | یک خبرنگار | بمبئی

منچستر یونایتد دروازه بان 33 و Eliana, 43, خواسته شد برای تخریب یک £20,000 (حدود تومان 19.3 لاخ) زمین بازی در خانه خود

Sergio Romero with wife Eliana Guercio; Sergio Romero’s daughters

سرجیو رومرو با همسر, Eliana Guercio; Sergio Romero’s دختران

فوتبال آرژانتین ستاره سرجیو رومرو, همسرم, Eliana Guercio به شدت انتقاد کرد و در همسایه که به نام زمین بازی آنها ساخته شده برای دختران خود Jazmin, 10 چوپان هفت و مگان دو در یک پارک.

ماه گذشته منچستر یونایتد دروازه بان 33 و Eliana, 43, خواسته شد برای تخریب یک 20 ، 000 پوند (حدود Rs19.3 لاخ) زمین بازی در خانه خود را که تا به حال 12 فوت-قلعه بالا و 10ft اسلاید.

“پس از 4ساعت آن را در حال حاضر سرد به طوری که دختران نمی رویم در باغ. که در آن ما قرار داده تا زمین بازی است که بخشی از خانه ما, من نمی فهمم چرا همسایه ها اذیت هستند. شما می توانید محل که در آن ما آن را قرار داده و علاوه بر این به عنوان به زودی به عنوان ما آن را قرار داده تا ما رفت برای دو ماه” Eliana گفت آرژانتینی مجله کارا.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de