Manas شاه: من در مواجهه با یک بحران مالی است. من تا به حال به فروش ماشین من برای بقا

Manas شاه: من در مواجهه با یک بحران مالی است. من تا به حال به فروش ماشین من برای بقا – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 28 مه سال 2020, 15:43 IST | سرپرستان | بمبئی

بازیگر تلویزیون معناس شاه باز کرده است تا در چالش های او مواجه شده است در این مستند به مشکلات مالی که در رخنه کرد و چگونه او به فروش می رسد ماشین خود را برای بقای خود!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Manas Shah

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/معناس شاه

بازیگر تلویزیون معناس شاه در حال رفتن از طریق یک فاز از نظر مالی است و تا به حال به فروش اتومبیل خود را به خاطر او نبوده است پرداخت می شود و برای آخرین بار او را نشان می دهد Hamari Bahu ابریشم.

“این اولین بار است که من در مواجهه با چنین چالش کشیدن وضعیت. من در مواجهه با یک بحران مالی است. من تا به حال به فروش ماشین من برای زنده ماندن است. من نیز مجبور به ترک خانه اجاره ای و تغییر با پسر عموی من در Ballinger,” او گفت:.

صحبت کردن در مورد عدم پرداخت حق عضویت او گفت: “من شروع به تیر اندازی در مه 2, 2019 و آخرین شلیک شد و در نوامبر 5, 2019. همه ما پرداخت شده است تنها برای مارس 2019 بود که رسما به دلیل در سپتامبر سال 2019 اما ما آن را دریافت در اکتبر 2019. پس از آن هیچ کس تا دریافت یک پنی است.”

این بازیگر که کار کرده است در نشان می دهد مانند Hamari Devrani و Sankatmochan Mahabali هانومان احساس می کند که هیچ چیز نمی تواند بدتر از این وضعیت است. “من پدر و مادر من به دنبال پس از در شهر احمدآباد. پدر من بازنشسته شده است پس از خدمت در بانک برای سال” گفت: Manas.

با تیراندازی نشان می دهد که در انتظار قرار داده با توجه به در جریان همه گیر مشکلات خود را حتی بدتر شده است.

“این یک وضعیت بد نه تنها برای من بلکه برای تمام افرادی که مشغول به کار در این صنعت سرگرمی چون تا حالا ما دریافت نکرده اند پرداخت از گذشته در حال حاضر وجود دارد این است که هیچ کار و آینده ناشناخته است,” او گفت:.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im