مرد زد جیره و نه هر گونه پول برای خرید خوراکیهای تا او به فکر پایان دادن به زندگی خود را.

Meanwhile, the Baghpat police also distributed food to the poor. (Photo: Baghpat Police/Twitter)

در ضمن Baghpat پلیس همچنین توزیع مواد غذایی به فقیر. (عکس: Baghpat پلیس/توییتر)

کنپور: در میان این مستند در شیوع کروناویروس پلیس در کنپور مانع یک autorickshaw راننده از اقدام به خودکشی پس از او قادر به تغذیه خانواده خود را.

در یک ویدئو که رفت و ویروسی در دوشنبه شیمنگر ساکنان راوی Nigam شنیده می شد گفت که او در یک موقعیت برای تغذیه خانواده اش پس از او تا به حال هیچ کار در سراسر کشور با توجه به مستند یک بار از هندوستان گزارش بخوانید. Nigam گفت: پنج روز پیش زد از جیره و نه هر گونه پول برای خرید خوراکیهای تا او به فکر پایان دادن به زندگی خود را.

زمانی که پلیس را دیدم و تصویری آنها بلافاصله تماس ساکنان این منطقه به پرس و جو در مورد Nigma محل. آنها همچنین خواسته مردم محلی را امتحان کنید و تماس Nigam و او را متقاعد کند که خودکشی راه حل نیست.

پلیس سپس رسیده Nigam خانه با جیره و مواد غذایی است. SP (شرق) راج کومار Agarwal نقل است گفت: “پلیس به او گفت که ارتکاب خودکشی راه حل نیست و به او شماره تماس خود را. آنها از او خواست به تماس با آنها را زمانی که در پریشانی. پلیس همچنین خطاب به همسر و فرزندان خود را و مطمئن باشید همه آنها را ممکن است کمک در مستند.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im