مرد دزد دوچرخه برگ توجه برای مالک که در سمت چپ شهروندان در اشک

مرد دزد دوچرخه برگ توجه برای مالک که در سمت چپ شهروندان در اشک – اخبار

به روز شده: May 16, 2020, 19:49 IST | سرپرستان | جیپور

در توجه داشته باشید مرد فقیر روایت خود نومید داستان را به عنوان دلیلی برای سرقت دوچرخه و صادقانه عذر خواهی کرد برای آن

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

یک متاسفم توجه داشته باشید از یک کارگر مهاجر در بهرتپور منطقه راجستان رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی, از خروج شهروندان اشک چشم.

در این یادداشت مرد فقیر به روایت خود نومید داستان را به عنوان دلیلی برای سرقت دوچرخه و صادقانه عذر خواهی کرد برای آن است.

در این یادداشت او گفت که او همراه با خود مشکلات جسمی پسر مورد نیاز برای سفر به برگن ، “به عنوان پسر من نمی تواند راه رفتن فاصله من سرقت دوچرخه خود را. Please forgive me (اصلی aapki چرخه lekar ja raha hoon. هو خاطر toh mujhe maaf kar دنا ji),” او نوشت.

این حادثه گزارش شده از Rarah روستا در منطقه بهاراتپور. محمد اقبال مهاجر کارگر از بریلی به سرقت برده یک چرخه از سحاب سینگ خانه در مارس 11 شب.

سینگ در بر داشت توجه داشته باشید در حالی که جارو ایوان.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im