مرد برای خودکشی پس از قتل مادر و همسر, همسرم,

مرد برای خودکشی پس از قتل مادر همسر – اخبار

به روز شده: Jun 23, 2020, 15:08 IST | PTI | کلکته

“هنگامی که پلیس وارد اتاق آنها یافت Agarwal دروغ گفتن در یک استخر از خون… و بهبود اسلحه گرم که دروغ گفتن بر روی زمین” افسر گفت. این موضوع در حال جستوجو کرد و اقدام قانونی است که گرفته شده گفت:

Representation picture

نمایندگی تصویر

42 ساله روز دوشنبه گفته شات خود را پس از کشتن مادر خود را در قانون در آپارتمانش در اینجا پس از پرواز از بنگالور جایی که او همسر خود را کشته و یک کلکته افسر پلیس گفت:. در خودکشی او توجه داشته باشید Amit Agarwal ادعا کرده است که او همسر خود را کشته Shilpi در بنگلور قبل از پرواز به این شهر در روز دوشنبه افسر گفت. “Agarwal شد مبارزه با یک نبرد قانونی برای طلاق از همسرش, Shilpi که ساکن در بنگلور. پس از یادگیری از خودکشی توجه داشته باشید ما تماس بنگلور پلیس و DCP وهیتفیلد آنها بهبود بدن مرده از Shilpi از یک تخت وجود دارد,” او گفت:.

معاون کمیسر پلیس (DCP), Whitefield, M, N Anucheth گفت: پلیس در بنگلور دریافت یک پیام از کلکته پلیس در مورد Agarwal و خودکشی او توجه داشته باشید. بر اساس ورودی یک تیم پلیس رسیده Shilpi آپارتمان. زمانی که او برای باز کردن درب های قفل شکسته شد, پلیس در بنگلور گفت. “مرده بدن Shilpi داشت دروغ گفتن بر روی زمین از کنار یک کمد” Anucheth گفت. او افزود که پریما نظر آن را مانند نگاه او به قتل رسید اما آن را منوط به تایید رسمی توسط پس از مرگ. این مورد گرفته شده توسط Mahadevpura ایستگاه پلیس Anucheth گفت. کلکته افسر پلیس گفت که Agarwal کشته و مادر خود را در قانون Lalita Dhandhania حدود 60 سال بعد از یک درگیری.

“Agarwal رفت به خود در قوانین تخت حدود 5.30 بعد از ظهر و شروع به بحث با پدرش در قانون Subhas Dhandhania و مادر در قانون است. در طول مکالمه او آشفته و به طور ناگهانی اخراج در Lalita در محدوده نزدیک” IPS افسر گفت. Subhas زد از تخت و هشدار همسایگان و اطلاع Phoolbagan ایستگاه پلیس او اضافه شده است. “هنگامی که پلیس وارد اتاق آنها یافت Agarwal دروغ گفتن در یک استخر از خون… و بهبود اسلحه گرم که دروغ گفتن بر روی زمین” افسر گفت. این موضوع در حال جستوجو کرد و اقدام قانونی است که گرفته شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK