مرد رژه در روستا با حلقه گل از کفش تعرض در اوتار پرادش

مرد رژه در روستا با حلقه گل از کفش تعرض در اوتار پرادش – اخبار

منتشرشده: مارس 22, 2020, 12:24 IST | سرپرستان | کسگنج

دو صلیب دپو شد تسلیم توسط خانواده های قربانی و متهم در ایستگاه پلیس

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

65 ساله شد, اجتماعی شرمنده بعد از او به اتهام تعرض به یک زن است که همسایه خود را. مرد رژه با یک حلقه گل قرار دادن کفش در اطراف گردن و صورت خود را سیاه طریق Alidanpur روستا در کسگنج منطقه در روز پنج شنبه. دو صلیب دپو شد تسلیم توسط خانواده های قربانی و متهم در Sahawar ایستگاه پلیس.

سه مرد بازداشت شده اند در این ارتباط. اولین شاه تسلیم شد توسط پسر متهم در برابر پنج نفر از جمله سه برادر تحت IPC را در بخش 147 (شورش), 452 (خانه-تجاوز پس از آماده سازی برای حمله), 342 (مجازات قانونی حبس), 323 (صورت داوطلبانه باعث صدمه دیده است) 500 (مجازات افترا) و 506 (مجازات کیفری برای ارعاب).

در صنوبر 65 ساله و پسر ادعا شده که این پنج مرد مسلح با باطوم و چوب barged به خانه خود را در صبح و تجاوز پدرش. آنها به رنگ چهره اش سیاه و او را مجبور به راه رفتن را از طریق ایجاد کرد با پوشیدن یک حلقه گل از کفش. او گفت: یک زمین اختلاف دلیلی برای حمله. پس از شاه سه نفر از پنج متهم دستگیر شدند.

اما بعد در شب یکی از بازداشت متهم پرونده ضد شاه در برابر این پیر مرد ادعا می کنند که در شب مه 18 مرد مسن بود خود را به خانه و تعرض ، بر اساس نوشته شده است او شکایت یک شاه تسلیم شد در برابر مرد تحت IPC بخش 354 (نیروی جنایی به زن با قصد به خشم او عفت) و 506 (جنایی ارعاب). پس از شاه قربانی آورده بود به ایستگاه پلیس برای بازجویی.

Sahawar شو گانش Chauhan گفت: “یک حزب ادعا کرد که زن خود خویشاوند شد و تعرض و آنها تدریس یک درس به مرد مسن. حزب دوم ادعایی که با توجه به رقابت خود را عضو خانواده بود و توهین و ضرب و شتم در مقابل روستاییان. سه مرد بازداشت شده اند و یک معاینه پزشکی از قربانی انجام شده است. تحقیقات بیشتر است.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>