مرد استخدام اطفال او را بکشند بنابراین خانواده می شود پول بیمه

مرد استخدام اطفال او را بکشند بنابراین خانواده می شود پول بیمه – اخبار

به روز شده: Jun 16, 2020, 12:25 IST | سرپرستان | دهلی نو

بدن از 37 سال داشت حلق آویز از یک درخت در نزدیکی خری بابا پول در Ranhola منطقه بیرونی دهلی نو در ژوئن 10

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

یک مرد در اینجا استخدام یک نوجوان به کشتن او به طوری که او می تواند ادعای خود را بیمه, پول, پلیس گفت:.

بدن از جیره صاحب مغازه Gaurav Bansal, 37 داشت حلق آویز از یک درخت در نزدیکی خری بابا پول در Ranhola منطقه بیرونی دهلی در 10 ژوئن.

به عنوان هر دو دست خود را نیز یافت می شود گره خورده است پلیس ثبت شده یک مورد در بخش 302 (قتل) از قانون مجازات اسلامی و یک کاوشگر آغاز شد, به گفته معاون کمیسر پلیس خارجی, A. Koan.

اولیه کاوشگر نشان داد که Bansal اعضای خانواده تا به حال تسلیم از دست رفته شکایت. “بر اساس هوش یک مظنون شناسایی شده به عنوان Suraj دستگیر شد. در طول پایدار بازجویی Suraj نشان داد که او به همراه دو نفر دیگر – Manoj و Sumit – roped شد به ارتکاب قتل توسط یک نوجوان بود که در تماس با مرحوم” افسر گفت.

پس از آیات Manoj, Sumit و نوجوان دستگیر شدند. این نوجوان پس از آن نشان داد که Bansal با او تماس بیش از رسانه های اجتماعی و گفت که او در مواجهه با برخی مسائل مالی با توجه به که او آرزو به مرگ است. “او گفت: این کودک که او را پرداخت و او را برای قتل او به عنوان آنجا که این, خود, خانواده, خواهد دریافت بیمه خود را پرداخت” DCP اضافه شده است.

Koan همچنین گفت که دو توافق شده برای مجموع حدود 60,000 تومان برای کشتن او. “به منظور اجرای قتل این نوجوان کارتون دوست خود Manoj که بعدها درگیر Suraj و Sumit برای این اتهام قتل قرارداد.”

“متهم نفر کشته و قربانی توسط حلق آویز او را از یک درخت. در طول بازجویی آنها نشان داد که آنها تا به حال دریافت پول برای این عمل از قربانی. Bansal به آنها گفته بود اگر آنها به کشته شدن او و خانواده اش را دریافت بیمه پول” DCP گفت. تحقیقات بیشتر در این زمینه در جریان است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de