برگزار شد در اوتار پرادش برای تجاوز 8 ساله دختر


دختر فرستاده شد برای معاینه پزشکی به بیمارستان منطقه رامپور (اوتار پرادش)

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

هشت ساله بود که به اتهام تجاوز جنسی توسط پدر در خانه خود در یک روستا در میلک tehsil در رامپور (اوتار پرادش) منطقه زیر که مرد دستگیر شد. جرم و جنایت رخ داده در یکشنبه شب زمانی که مادر کودک را دور بود به خانه پدر و مادر. او در بازگشت به روستا بعد از همسایگان خود اطلاع او از جرم و جنایت و تسلیم FIR در برابر شوهرش. این مرد دستگیر شد و در روز سه شنبه.

دختر فرستاده شد برای معاینه پزشکی به رامپور (اوتار پرادش) بیمارستان منطقه.

میلک دایره افسر دارام سینگ گفت: “متهم 35 ساله روزانه-شروط. او رزرو شده است برای تجاوز به عنف تحت POCSO عمل پس از گزارش پزشکی تایید تجاوز به عنف. او در حال حاضر در زندان است.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im