مرد صعود تا قطب به تقاضای مشروب در Bareily میان مستند


درام بالا به پایان رسید و بعد از یک ساعت وقتی که پلیس وعده داده شده او یک بطری مشروب

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

در یک حادثه عجیب و غریب یک مرد صعود یک unipole تبلیغات احتکار و تهدید به خودکشی اگر او ارائه نشده مشروب. درام بالا آغاز شد و اواخر روز پنج شنبه به پایان رسید و بعد از یک ساعت وقتی که پلیس وعده داده شده او یک بطری مشروب.

تایید حادثه Kotwali شو Geetesh Kapil گفت: “ما موفق به دریافت او را و بدون هر گونه آسیب است. ما تا به حال تنها وعده داده شده اما به او مشروب. فروش مشروبات الکلی ممنوع است در کشور ما به شدت به دنبال مستند دستورالعمل. ما در حال تلاش برای ایجاد هویت خود را به طوری که خانواده خود را مطلع می شوند.”

پلیس ارائه مواد غذایی و نرم

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im