مرد تماس از خطوط هوایی دلتا به صورت شکسته لپ تاپ برگ توییتر تقسیم

مرد تماس از خطوط هوایی دلتا به صورت شکسته لپ تاپ برگ توییتر تقسیم می شود – اخبار

انتشار: Mar 05, 2020, 17:22 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این اذیت مسافر زمان به توییتر به روایت خود را از مصیبت و گفت که صفحه نمایش لپ تاپ خود را شکسته پس از مسافر نشسته جلوتر از او تصمیم به تکیه زنند.

Picture/Pat Cassidy

عکس/پت Cassidy

یک مرد رفت و آمد از آستین به لس آنجلس در خطوط هوایی دلتا پرواز باقی مانده بود کالایی پس از مسافر نشسته در صندلی جلوتر از خود را پشت بخوابید, شکستن صفحه نمایش لپ تاپ خود را. و به موضوع بدترین شرکت هواپیمایی در پاسخ به این موضوع نا امید او حتی بیشتر.

این اذیت مسافر پت کسیدی که در زمان پرواز در روز چهارشنبه به توییتر گرفت به روایت خود را از مصیبت و گفت که صفحه نمایش لپ تاپ خود را شکسته پس از مسافر نشسته جلوتر از او تصمیم به تکیه زنند. او گفت: در پست های تصویر از خرد صفحه نمایش لپ تاپ خود را, “@Delta کوچک توجه داشته باشید برای جعبه پیشنهاد شاید باید کمی علامت هشدار دهنده یا بطریقی برای جلوگیری از لپ تاپ من از زمانی که فرد در مقابل من reclines صندلی خود را.”

حتی پس از او مطلع پرواز خود را در مورد لپ تاپ های شکسته او گفت که او نمی توانید پاسخ به او امیدوار است.

خطوط هوایی دلتا در پاسخ بر این مرد شکایت کرد و گفت که آنها را جبران کند او را با پاداش مایل و بدون بازپرداخت در لپ تاپ خود را.

او در مورد سمت چپ توییتر با یک تقسیم نظر به عنوان برخی به نام مردم نشسته جلوتر از او اشتباه است در حالی که برخی از سرزنش او برای نگه داشتن لپ تاپ خود را بر روی سینی.

چه چیزی شما فکر می کنم از این پست ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de