مرد پشت قتل از بالا, پلیس, Vikas Dubey, می خواستم برای 60 مورد قتل سرقت

مرد پشت قتل از بالا, پلیس, Vikas Dubey, می خواستم برای 60 مورد قتل سرقت – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Jul 03, 2020, 10:34 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | کنپور (اوتار پرادش)

اعضای خانواده از Vikas Dubey در حال حاضر مدعی است که او شده است نه در صفحه اصلی به صورت دو روز گذشته

Photo used for representational purposes

عکس مورد استفاده برای اهداف بازنمودی

هشت پلیس از جمله یک افسر دایره بودند به ضرب گلوله کشته و شش تن دیگر پلیس دچار قبر صدمات طی یک عملیات به nab گانگستر Vikas Dubey در ساعت اندکی از جمعه در اوتار پرادش را کنپور منطقه.

که توسط Vikas Dubey?

وجود دارد که 60 نفر از جمله قتل و سرقت و آدم ربایی به ثبت رسیده در برابر Vikas Dubey. پلیس در lookout برای او پس از یک روستایی به تازگی تسلیم تلاش برای قتل شکایت علیه او.

در اکتبر سال 2001 او به ضرب گلوله کشته رهبر ارشد بی جی پی و سپس رئیس قرارداد کار, هیئت مدیره, Santosh Shukla داخل Shivli ایستگاه پلیس. دو پلیس نیز کشته شدند در حمله. اما او تبرئه در مورد یک جلسه دادگاه به دلیل عدم وجود مدارک و شواهد علیه او.

او همچنین متهم در قتل Siddheshwar Pandey, دستیار مدیر Tarachand اینتر کالج در کنپور.

او پیوست Bhaujan Samaj حزب (BSP) و برنده نگر panchayat انتخابات در حالی که او در زندان است.

او انجام یک پاداش 25.000 تومان بر روی سر خود را.

چه Vikas Dubey خانواده می گوید ؟

اعضای خانواده Vikas Dubey در حال حاضر مدعی است که او شده است نه در صفحه اصلی به صورت دو روز گذشته. یک زن نسبت احتمالا خواهر در قانون گفت: کانال های تلویزیون که Vikas Dubey آمده بود خانه برای دو روز گذشته بود و آن پلیس که از کار اخراج شدند در خانه در ساعات اندکی از روز شنبه.

دو نفر دیگر از اعضای این خانواده که حاضر به شناسایی خود گفت که ” برخی از مردم ممکن است در پشت بام خود را در این حادثه اما ویکاس وجود ندارد.

روستائیان محلی در ضمن همچنین ادعا کرد که آنها حاضر بودند در روستای هنگام شلیک صورت گرفت. “من فکر کردم آن یک تایر-پشت سر هم گفت:” در حالی که دیگران ادعا کرد که آنها در خواب بودند در این زمینه و یاد گرفتیم در مورد این حادثه در صبح است.

هیچ یک از روستاییان مراجعه کننده به دانستن Vikas Dubey شخصا و یا دیده می شود و او را در آن ایجاد کرد.

Dubey, منابع گفت: متعلق به حدود نیم دوجین خواص در روستا و قدرتهای فوق العاده ای نفوذ در منطقه و همچنین در راهروها از قدرت است.

(با ورودی از IANS)

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de