مرد دستگیر شده برای نما به عنوان پلیس رسمی برای دریافت تلفن همراه تعمیر

مرد دستگیر شده برای نما به عنوان پلیس رسمی برای دریافت تلفن همراه تعمیر – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 06, 2020, 10:34 IST | سرپرستان | اعظم گڑھ

مرد تلاش برای رسیدن به محلی مکانیک, اما آنها در دسترس نیست و برای رفع آن با توجه به مستند

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

او مطرح شده به عنوان سرپرست پلیس (SP) نام یک تابع پلیس رسمی و از او خواست برای دریافت تلفن همراه خود را تعمیر و یا در صورت عواقب. اما او بلوف بعدها به نام و مرد فرود آمد در قفل. اعظم گڑھ SP Triveni سینگ گفت: 23 سال و جوانان Shubham Upadhyay است پسر یک کشاورز. او در حال آماده شدن برای امتحانات رقابتی زمانی که تلفن خود را یک مانع در روز شنبه.

او تلاش برای رسیدن به محلی مکانیک, اما آنها در دسترس نیست و برای رفع آن با توجه به مستند. Upadhyay استفاده رایگان caller identification app تماس بگیرید تا در شارژ از Kotwali پلیس, K. K. Gupta و تهدید به شنت او را اگر او قادر به سرعت گرفتن کار انجام می شود. گوپتا رشد مشکوک و در نهایت گرفتار جوانان است.

در اظهارات خود به پلیس Shubham Upadhyay گفت: “در چهار شنبه ظهر من سعی کردم به نقض مرزهای منطقه برای رسیدن به لکهنو به تعمیر تلفن من اما از آنجا سنگین بود حضور پلیس و barricading من به خانه بازگشت. بعد من نصب رایگان تماس گیرنده شناسایی برنامه در گوشی من و ذکر نام و عنوان SP اکبرپور و حتی آپلود یک عکس از پلیس به نظر می رسد واقعی است.” او برای اولین بار به نام شو, Kotwali به تلفن تعمیر و گفته شد این گوشی می توان برداشت تا از SP در یک ساعت. سپس او به نام یک تاجر را به SUV خود را و دست بیش از تلفن همراه خود به شو.

اما زمانی که Upadhyay به نام پلیس دوباره به پیشنهاد جداگانه ملاقات او مطرح سوء ظن است. زمانی که شو سعی در تایید برگزاری Upadhyay کردم مردد و گفت: او ارسال خواهد قاصد. “من ناگهان متوجه چیزی شد مثل ماهی و زنگ زد تا روابط عمومی افسر SP اکبرپور که رد هر گونه سفارش از SP. هنگامی که تماس گیرنده شماره اسکن شده بود آن نمایش داده می شود نام SP اکبرپور گفت:” شو Gupta.

یک تله گذاشته شد و زمانی که شو رسیده محل او در بر داشت یک Praveen Shukla نشستن در وسیله نقلیه. پلیس کردم آدرس متهم از Shukla و به Upadhyay در Bilariya محل و او را دستگیر کردند.

Upadhyay رزرو شده است و تحت آن عمل می کنند و برای تهدید یک بنده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im