مرد دستگیر شده برای نما به عنوان دکتر در طول مستند نقض قوانین


به گفته پلیس این مرد تا به حال فرسوده آزمایشگاه کت برای جلوگیری از پلیس مستقر در نزدیکی سنگر.

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

یک مرد نما به عنوان یک دکتر و پوشیدن کت آزمایشگاه دستگیر شد در آگره برای نقض coronavirus مستند قوانین در روز دوشنبه. این مرد پس از آن خراب شد و اعتراف کرد که او یک پزشک بود و از بازگشت به خانه پس از رها کردن همسر خود را که با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار تایمز هند گزارش شده است.

به گفته پلیس این مرد Bhupinder مواجه و از او پرسید که چرا او رومینگ در خیابان میان مستند. Bhupinder زودتر گفت که او یک پزشک بود و در خانه اش راه خانه. پلیس مشکوک از او روایت او خواست برای نشان دادن هویت خود کارت که او موفق به تولید است.

پس از اینکه مورد سوال چندین بار توسط پلیس, Bhupinder اعتراف کرد که او یک پزشک بود و فرسوده آزمایشگاه کت برای جلوگیری از شنود توسط پلیس مستقر در نزدیکی سنگر. او رزرو بخش 171 (پوشیدن لباس و یا حمل رمز استفاده شده توسط بنده با قصد متقلبانه) و 188 (نافرمانی به منظور بموقع اعلام شده توسط یک بنده). Bhupinder نیز ارائه شده در دادگاه منطقه ای که در آن او به قید وثیقه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>