مرد ربوده شده bludgeoned به مرگ برای توهین به مرد دیگری را

مرد ربوده شده bludgeoned به مرگ برای توهین به مرد دیگری مادر – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Jul 03, 2020, 18:17 IST | سرپرستان | دهلی نو

به گفته پلیس قربانی رفت از دست رفته از خانه اش در جنوب دهلی را فتح پور بری در ژوئن 16

Photo used for representational purposes

عکس مورد استفاده برای اهداف بازنمودی

یک مرد در دهلی ربوده و به طرز وحشیانه ای کشته شدن یکی دیگر که دعوت خشم با توهین به سابق است ، قاتل همراه با دوست خود به قتل, این مرد را شناسایی به عنوان Sajid.

به گفته پلیس قربانی رفت از دست رفته از خانه اش در جنوب دهلی را فتح پور بری در ژوئن 16. از دست رفته گزارش واصل شد توسط پدرش در ژوئن 19. پدر در حال حاضر مشکوک به دست دو مرد – Viplav و Rahul – در پسرش ناپدید شدن است.

“در طول این دوره از تحقیقات مشکوک Rahul با آنها ساجد گذشته بود دیده بود که بازجویی و دخالت مرد دیگری – چمن تاسیس شد. بعد هر دو Rahul و چمن شد و مورد بازجویی قرار گرفت و آنها اعتراف کرده که آنها را کشته ساجد در جنگل در مندی دره و در سمت چپ بدن او وجود دارد. آنها به قتل او توسط bludgeoning سر خود را با سنگ پس از گرفتن او را مست” گفت: DCP جنوبی Atul Thakur.

به گفته پلیس آنها اعلام کرد که Viplav را به حال نزاع با Sajid را قبل از مستند و است که چرا آنها او را کشتند.

“هر دو متهم دستگیر شدند و با کمک آنها به جای مانده از ساجد بدن بازیافت شد از این جنگل در حدود یک کیلومتر به منطقه جنگلی در نزدیکی فریدآباد مرز گفت:” افسر. Sajid هم تا به حال برخی از پرونده های جنایی علیه او ثبت. موتور سیکلت خود را بازیافت شده است از PS Sitarganj.

این امر نیز منجر پلیس به یکی دیگر از قتل توسط Viplav که بازداشت شده است در مورد قتل در Sitarganj شهر Udham Singh نگر منطقه در Uttarakhand. در آن صورت Viplav تا به حال گفته ربوده شده یک نفر (خود را نسبت Sushant) از سنگم Vihar و قتل او وجود دارد.

دلیل که قتل ظاهرا Sushant استفاده از زبان ناپاک در مورد Viplav را دوست. Viplav یافت شده است به مشارکت در آدم ربایی و قتل به عنوان یک نوجوان ،

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de