خرید رپورتاژ

Mamata بانرجی تبریک, Arvind Kejriwal می گوید تنها کسانی که با ارائه وعده های پاداش – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 11, 2020, 13:55 IST | ANI | بمبئی

زودتر بانرجی گفته بود که مردم در دهلی نو را رد کرد BJP و سیاست های که “این یک پیروزی برای دموکراسی”

West Bengal Chief Minister Mamata Banerjee. AFP

West Bengal وزیر Mamata بانرجی. AFP

West Bengal وزیر Mamata نوری در سه شنبه تبریک گفت Aam Aadmi Party (AAP) supremo, Arvind Kejriwal, که به نظر می رسد به عنوان بازگشت به قدرت در دهلی نو با یک thumping اکثریت. نوری است که TMC رئیس گفت: رهبران بازی در ایمان و تفرقه سیاست باید یک نشانه به عنوان تنها کسانی که در وعده های خود تحویل پاداش.

“تبریک @ArvindKejriwal به عنوان #DelhiResults show @AamAadmiParty همه را به پیروزی #DelhiElection2020 با thumping اکثریت هنوز دوباره. رهبران در ایمان از طریق نفرت سخنرانی و تفرقه سیاست باید یک نشانه به عنوان تنها کسانی که در وعده های خود تحویل پاداش” او هنوز توییتی.

قبل از آن در حالی که صحبت کردن در جمع خبرنگاران و در بنکورا منطقه بانرجی گفته بود که مردم در دهلی نو را رد کرد BJP و سیاست های که “این یک پیروزی برای دموکراسی”. AAP تنظیم شده است برای حفظ قدرت برای سومین بار در ملی پایتخت با حزب پیشرو در 57 از 70 کرسی و BJP پیش در 13 با توجه به آخرین انتخابات کمیسیون ارقام است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de