Malvika Iyer: انفجار بمب بازمانده که زندگی به او بگویم داستان

Malvika Iyer: انفجار بمب بازمانده که زندگی به او بگویم داستان – اخبار

منتشر شده: فوریه 20, 2020, 15:43 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در توییتهایی که گزیده ای از سخنرانی او تحویل در سازمان ملل متحد Malvika Iyer, مذاکرات در مورد اشتباه جراحان در هنگام دوخت پشت دست او را پس از انفجار نارنجک و چگونه آن را تبدیل به یک برکت و رحمت برای او.

Malvika Iyer. Picture/Malvika Iyer-Twitter

Malvika Iyer. عکس/Malvika Iyer-توییتر

Malvika Iyer زندگی داستان باور نکردنی است و هیچ چیز کوتاه از الهام بخش است. او یک انفجار بمب بازمانده که از دست داد هر دو دست خود را در سن مناقصه از 13 در انفجار نارنجک. اما شکست نمی هیجان او از در نظر گرفتن چالش ها و, او یک فعال دکترا محقق و سخنران انگیزشی.

فقط این هفته او نوشته شده یک سری از توییت در روز تولد او در فوریه 18, تأمل در زندگی خود با طرف مثبت است. در توییتهایی که گزیده ای از سخنرانی او تحویل در سازمان ملل متحد او در مورد اشتباه جراحان در هنگام دوخت پشت دست او را پس از انفجار نارنجک و چگونه آن را تبدیل به یک برکت و رحمت برای او.

Iyer همچنین مذاکرات در مورد او قادر به نوشتن پایان نامه دکترا و توسعه وب سایت خود را به دلیل استخوان بیرون زده از بیخ و بن که او شد و به او کمک کرد ، او همچنین گفت که تا کنون از او آغاز شده و شفا را از آسيب او شده است جشن هر بزرگ و کوچک موفقیت در زندگی خود را و چگونه هر تجارب او تا به حال شده است ویژه برای او.

در پایان او تشکر پیروان خود برای حمایت از او و گرفتن او عشق خود را برای او.

در میان کاربرانی که اظهار نظر در پست, بازیگر Rajeev Khandelwal منتقل تولد خود را خواسته و گفت که او الهام بخش که به او تشکر کرد و او در پاسخ. کاربران دیگر نظر بر روی پست قدردانی از شجاعت و تماس با او و الهام بخش است.

Malvika Iyer یک دریافت کننده ناری شاکتی Puraskar نیز یک قهرمان برای برابری جنسیتی و یک مدل برای در دسترس مد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im