ملنگ: Tulsi Kumar روح نسخه Phir Na Milen Kabhi را

ملنگ: Tulsi Kumar روح نسخه Phir Na Milen Kabhi را – سرگرمی

انتشار: Mar 30, 2020, 17:20 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

اگر شما عاشق آهنگ Phir Na Milen Kabhi از ملنگ شما را دوست دارم Tulsi Kumar نسخه خیلی بیشتر. شنیدن آن را به زودی!

Picture Courtesy: Official YouTube Page/T-Series

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: رسمی صفحه یوتیوب/T-Series

Tulsi Kumar تحویل برخی از بزرگترین بازدید سال گذشته است. در حالی که در یک دست او پا بهره برداری آهنگ مثل O ساکی ساکی و Ankhiyon Se گلی Maare او سوار روح renditions مثل Tera Ban Jaunga, Enni Soni و دیگران هم با اعتماد بنفس. این یک شروع عالی برای او در سال 2020 با Lagdi لاهور دی از خیابان های رقصنده بازی های 3D و Dus Bahaane 2.0 از Baaghi 3 با شکوه نمودار و گرفتن مقدار زیادی از عشق از مخاطبان است. در حال حاضر او است که مصرف آن یک درجه بالاتر به عنوان او آشنایی صدای او به reprised نسخه بسیار دوست داشتنی و عاشقانه سرود از ملنگ — Phir Na Milen Kabhi.

آن Tulsi ایده به آمده تا با reprised نسخه از دل شکستگی شماره و او را channelised احساسات درونی خود را برای همان.

آهنگ اصلی حدود 20 میلیون بازدید در یوتیوب در حال حاضر. Tulsi پرسد “راستش وقتی شنیدم آهنگ Phir Na Milen Kabhi از ملنگ من سقوط در عشق با ملودی شدت و شعر. آن را بسیار زیبایی نوشته شده است و تشکیل شده آهنگ. این یک وضعیت که هر کس است که از طریق زندگی خود را. من فورا در ارتباط با این آهنگ و من به یاد داشته باشید تماس آهنگساز و خواننده Ankit (Tiwari) و گفتن او در این آهنگ به یک ترکیب زیبا.”

او افزود: “من همچنین به او گفت من تعجب آور او را بسیار به زودی. من تا به حال آن را در ذهن من است که من می خواهم به ارائه این آهنگ دلیل خاصی وجود دارد که آهنگ شما فقط نمی توانید سر خود را به دلیل آن را می سازد شما احساس می کنید. من می خواستم برای انجام یک پوشش برای این یکی طوری که چگونه ایده reprised نسخه آمد.”

گوش دادن به آهنگ حق در اینجا در حال حاضر:

Tulsi امکانات در مسیر و زیبایی emoted در طول مسیر. او همچنین سهام که امروز ما در زمانی که جهان در حال عبور از یک بحران به دلیل شیوع کروناویروس. او احساس می کند در یک قطعه از زمان موسیقی می تواند تسکین روح انسان و ارائه برخی از اثر آرام بخش.

این reprised نسخه Phir Na Milen Kabhi سونگ توسط Tulsi Kumar ترانه شاهزاده Dubey و موسیقی تولید شده توسط بهارات Goel شده است کارگردان شاکتی Technews و در حال حاضر در سری T’ کانال یوتیوب.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>