خرید رپورتاژ

ملنگ: Disha Patani است تنظیمات صفحه نمایش در آتش با گرما در هوی ملنگ آهنگ – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 04, 2020, 20:20 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

آهنگ جدید هوی ملنگ ستاره Disha Patani و بازیگر نیست چپ فرصتی برای جولان دادن بدن سکسی او و به نظر می رسد بسیار خیره کننده

Disha Patani. All images source: PR

Disha Patani. همه تصاویر منبع: روابط عمومی

ملنگ است که همه مجموعه ای برای ضربه زدن به صفحه نمایش در اواخر این هفته و مخاطبان بسیار هیجان زده به عنوان تیم نگه داشته است اعتیاد به مواد مخدره با آهنگ ها و پوستر و البته تریلر. سازندگان در حال حاضر منتشر شد آخرین آهنگ از فیلم با عنوان هوی ملنگ.

آهنگ جدید هوی ملنگ ستاره Disha Patani و بازیگر نیست چپ فرصتی برای جولان دادن بدن سکسی او و به نظر می رسد بسیار خیره کننده است. آهنگ groovy و مخاطبان در عشق با آن است. بازیگر مطرح کرده بود گرما بهره به سطح های مختلف و نه فقط سکس با کون بزرگ, شورتی, رقص حرکت می کند اما به نظر می رسد او به عنوان به خوبی.

برای اولین نگاه, Disha دیده می شود پوشیدن یک نقره و دو قطعه تنظیم و سفید چند شکاف کلی و زوج آن را با چکمه های knee-high. او آرایش پررنگ و لوازم جانبی حداقل با الماس پرتال تخصصی اولی.

Disha Patani

در نگاه دوم بازیگر عینک نقره bralette با تطبیق كلاسيك – دادخواستها با برخی حاشیه ها همراه با آن و ملبس به یک پر تلالو, جسورانه, آرایش.

Disha Patani

در آخرین نگاه, بازیگر زن زوج یک نکردم سیاه bralette و مشبک دادخواستها با حاشیه بود و سیاه چشم اسموکی, آرایش و لوازم آن را با انباشته های متعدد دستبند و زوج آن را با پشت چکمه های knee-high.

Disha Patani

با هر سه به نظر می رسد بازیگر است flaunting او اواسط ریف و پاهای او را sportingly و Disha نشده موفق به تحت تاثیر قرار دادن مخاطبان با وای عامل.

این بازیگر در مقابل کار یک ستاره خط با Mohit Suri را ملنگ هدف قرار دادن تئاتر در اواخر این هفته. پس از این بازیگر را یک بار دیگر از به اشتراک گذاری صفحه نمایش با سلمان خان در Radhe به دنبال Ekta کاپور KTina.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de