ملنگ: Disha Patani آماده است به از بند باز کردن جنون با عنوان جدید آهنگ

ملنگ: Disha Patani آماده است به از بند باز کردن جنون با عنوان جدید آهنگ – سرگرمی

به روز شده: Feb 02, 2020, 17:51 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Disha Patani به او در زمان Instagram حساب و چگونه او آماده است به از بند باز کردن جنون با عنوان جدید آهنگ ملنگ فردا و ما نمی توانید صبر کنید!

Picture Courtesy: PR

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

Enthralling مخاطبان با عصر جدید شیمی Aditya و Disha و امیدوار کننده داستان سازندگان ملنگ در تمام مجموعه به انتشار یکی دیگر از آهنگ هوی ملنگ و به دنبال در Disha همه-آواتار جدید آن چیزی است که ما در حال حاضر به دنبال به جلو به که خواهد نور تا روز ما فردا!

بازیگر Disha Patani در زمان به رسانه های اجتماعی و به اشتراک گذاشته شده است که بسیار جذاب و گرم است. او نوشته شده – سارا آماده است به از بند باز کردن جنون. سوال این است که شما هستند؟! هوی ملنگ از فردا.

نگاهی به حق در اینجا:

این آهنگ با عنوان هوی ملنگ است که گروگان توسط مدیر موسیقی Ved Sharma شده است و خوانده شده توسط سنجش Kaur. شعر این آهنگ شده اند ارائه شده توسط Kunaal Vermaa و Haarsh Limbachiyaa. کمی نگاه اجمالی که ما گرفتار در, Disha Patani است بسیار آواتار چیزی است که باعث می شود این آهنگ از همه بیشتر هیجان انگیز است. لباس پوشیدن و در لباس سفید و همچنین به دنبال مانند یک forework, Disha هر دو به نظر می رسد آنچه که باعث می شود هوی ملنگ یک مسیر است که ما واقعا نمی تواند صبر کنید!

بسیار گرم شیمی بین تازه جفت شدن از Aditya و Disha جدید صحبت از شهر. دوز عاشقانه در تمام آهنگ ها و تریلر واقعا در زمان ما هیجان به اوج خود. کل jukebox از ملنگ است فیلمهای آمار فصل! صفحه نمایش تعیین شده است در آتش و مخاطبان منتظر انتشار مشتاقانه. عصر جدید عاشقانه از Aditya Roy Kapur و Disha Patani می دهد یک لبه به داستان.

ملنگ است کارگردان Mohit Suri و تولید شده توسط T-سری بوشان کومار کریشن کومار, Luv فیلم’ Luv Ranjan, Ankur Garg و شفق شمالی سرگرمی جی Shewakramani. این فیلم این است که تمام توان برای ضربه زدن به تئاتر در 7 فوریه سال 2020 است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im