خرید رپورتاژ

ملنگ: Disha Patani و Aditya Roy Kapur را هیجان انگیز می رویم قوی در جعبه-دفتر – سرگرمی

به روز شده: فوریه 17, 2020, 20:09 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

با وجود نسخه های جدید Disha Patani و Aditya Roy Kapur را ملنگ است که هم در گیشه و در حال حاضر به یک موفقیت!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Disha Patani

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Disha Patani

ملنگ ضربه زدن به صفحه نمایش در 7 فوریه سال 2020 و مخاطبان این فیلم, بسته کامل از عمل, عشق, درام, هیجان و انتقام. بسیار گرم شیمی بین Aditya Roy Kapur و Disha Patani برجسته است و مطمئنا با در نظر گرفتن مخاطبان با هیبت.

ملنگ ریشه خود را به شدت در دفتر جعبه را از همان ابتدا و تا به حال پرش در یکشنبه دوم مجموعه با 3.25 CR از گیشه مجموعه brining کل مجموعه است 47.67 کرور. این فیلم به شدت به راهپیمایی به سمت 50 کرور خواهد شد و رسیدن به همان در هیچ زمان.

نگاهی به Taran Adarsh را صدای حق در اینجا:

این Mohit Suri کارگردان است و نه عدم به مخاطبان در یک هیجان است و رو به رقابت با یک دژ. ملنگ است که توسط مخاطبان و منتقدان به طور یکسان و انتخاب فیلم حتی در روزهای هفته تا کی. آهنگ از فیلم شده است در حلقه و خواستار توده ها در هر حزب.

ملنگ است Mohit Suri کارگردان و تهیه و تولید شده است تی شرت-سری بوشان کومار کریشن کومار, Luv فیلم’ Luv Ranjan, Ankur Garg و شفق شمالی سرگرمی جی Shewakramani و قطعا هر کس به وجد آمدیم با پاسخ.

ملنگ بود باز با تومان. 6.71 کرور در روز 1 و به طور پیوسته افزایش بوده و در سمت بالا جهت و فیلم نگه می دارد مخاطبان شیفته و در لبه تا آخرین دقیقه. مخاطبان دوست داشتم غیب کنار Kunal Kemmu و آنیل کاپور.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان