Malaika Arora خواسته او ‘آفتاب’ آرجون کاپور تولدت مبارک!

Malaika Arora خواسته او ‘آفتاب’ آرجون کاپور تولدت مبارک! – سرگرمی

انتشار: Jun 26, 2020, 14:03 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

به عنوان آرجون کاپور جشن تولد 35 خود را امروز, ژوئن 26, دوست دختر, Malaika Arora در زمان به رسانه های اجتماعی به آرزو او را در روز خاص خود را.

Arjun Kapoor with Malaika Arora

آرجون کاپور با Malaika Arora

این آرجون کاپور 35 امروز تولد 26 ژوئن و دختر Malaika Arora است که ژله آرزو برای کمال او. های Arjun عکس در Instagram, داستان Malla نوشت: “Happy Birthday my sunshine”. نیست که زیبا هستند ؟ چک کردن پست زیر:

Arjun-Malaika

نه تنها Malaika اما آرجون کاپور, عموزاده, Sonam و رئا کاپور نیز آرزو بی باک بازیگر در رسانه های اجتماعی. های یک زن و شوهر از تصاویر سونام نوشت: “مبارک تولدت مبارک عزیزم برادر… شما را آنقدر خنده و حکمت به زندگی ما با وجود آنچه که شما از طریق. با تشکر برای اینکه همیشه در گوشه ای بدون توجه به آنچه antics هستم. عشق شما تعداد زیادی برادر عزیز.”

رئا کاپور مشترک برخی از لحظات در Instagram داستان و آرزو, برادر بزرگ آرجون کاپور با گرمترین آرزوها تولد. در یکی از پست های رئا نوشت: “ما از طریق آن تمام شده و یو پی اس و فراز زندگی, لحظات خنده دار در سکوت عجیب و غریب باور نکردنی s**t تنها واقعیت می تواند در شما پرتاب و از طریق آن شما بوده ام در حال رشد را حتی مهربانتر و دوست داشتن روح است.”

Rhea-Arjun

دوست خوب کاترینا کایف آرزو آرجون کاپور در یک cheeky راه! او ارسال شده یک زن و شوهر از Instagram داستان خودتان ببینید!

Katrina-Arjun

خوب در اینجا امید آرجون کاپور فوق العاده 35th تولد!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


 • 1/15

  آرجون کاپور متولد شد و به تهیه کننده فیلم بونی کاپور و کارآفرین مونا Shourie کاپور در تاریخ 26 ژوئن سال 1985 در بمبئی. این بازیگر که اولین بازی خود را با فیلم Ishaqzaade در کنار Parineeti Chopra, آغاز زندگی حرفه ای او به عنوان دستیار کارگردان در Nikhil Advani را Kal Ho Naa Ho 2003. (همه تصاویر/آرجون کاپور Instagram account)

 • 2/15

  آرجون کاپور از دست مادرش مونا به نارسایی ارگان های متعدد و سرطان در سال 2012. بازیگر کاملا نزدیک به مادر خود. آرجون در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن این تصویر در سال 2019 و زیر نویس آن “شما لبخند من و من امیدوارم که هر کجا که شما هستند و من به شما لبخند هنوز… آن بوده است و 7 سال از شما سمت چپ ما و همه شما پسر است که به درخواست شما دوباره na لطفا.”

  تصویر: یک جوان آرجون کاپور سکس با مادر مونا

 • 3/15

  خواهر و برادر, Sonam رئا و Harshvardhan کاپور در حال آرجون کاپور برادرانه عموزاده. آرجون را بابا بونی و سونام پدر آنیل کاپور برادر هستند.

 • 4/15

  در حالی که آرجون و Anshula کاپور در حال Boney کودکان از ازدواج اول او با مونا Shourie, Janhvi و Khushi کاپور او بچه از ازدواج دوم خود را به اواخر بازیگر شايد. در حالی که اوضاع کمی پیچیده بین Arjun و نیم خواهر از چهار خواهر و برادر به اشتراک گذاشتن یک پیوند نزدیک در حال حاضر. آرجون و Anshula ایستاده بود قوی توسط Janhvi و Khushi پس از خود افتاد شايد گذشت در فوریه 2018.

  تصویر: Anshula, Janhvi, بونی, Arjun و Khushi کاپور مطرح برای یک خانواده کلیک کنید.

 • 5/15

  چگونه شایان ستایش می کند آرجون کاپور نگاه در این رجعت تصویر ؟ و نگاه کمی Shanaya کاپور! نیست آن را کامل ضربه محکم و ناگهانی? Shanaya است Arjun عمو سانجی کاپور دختر. این چیزی است که آرجون نوشت: زمانی که او به اشتراک گذاشته این عکس در Instagram “چه یک کودک ازت دور تازه که با chapat مدل موی & تاپیک @shanayakapoor02 همچنین در تصویر. تولدت مبارک من حدس می زنم… خودتان را کنترل کنید Shanaya تو باید مطابقت ناز هوش تو پسر عموی ASAP…”

 • 6/15

  آرجون و Anshula کاپور مطرح با مادر مونا در طول تفرج. خواهران و برادران به اشتراک گذاشتن یک پیوند نزدیک و آرجون حتی به نام Anshula یک فرمت از خود.

 • 7/15

  آرجون کاپور در تصویر خود را در سال 2013 اورنگ زیب نگاه کنید. این بازیگر رفته از طریق باور نکردنی کون به تناسب تحول از زمانی که او یک کمی چاق کودک اضافه وزن نوجوان است و در حال حاضر مناسب و خوش بنیه بازیگر جوان. او 140 کیلوگرم هنگامی که سلمان خان در زمان آرجون در زیر بال خود را و آن را در زمان او چهار سال به از دست دادن وزن است.

 • 8/15

  یکی از راه های آرجون کاپور نگه می دارد مناسب است با بازی فوتبال است. آرجون بسیار پرشور در مورد ورزش; در واقع خود را Instagram bio آمده است: “آنها می گویند زمان است که آنها دروغ است. زمان زندگی است. خانواده و دوستان و فیلم و فوتبال (که چه زمان بهترین استفاده)” آرجون همچنین صرف زمان در حال بازی فوتبال با دوستان خود و شرکت صاحب FC شهر پونا تیم فوتبال.

 • 9/15

  آرجون کاپور تصویر اینجا با دختر, Malaika Arora. جفت شده اند دوستیابی برای مدتی در حال حاضر و شایعات از آنها بستن گره شد زیاد. Arjun, اما, شات کردن این شایعات گفت: “من نه (ازدواج). من 33 و شما باید به حرف من وقتی که من می گویند من در هیچ عجله برای ازدواج است.” او ازدواج یک تعهد بزرگ است و او نمی خواهید به عجله آن است.

 • 10/15

  آرجون کاپور با یک توله سگ کوچک در یکی از مجموعه فیلم. او به این تصویر و زیر نویس آن “We found love در نا امید کننده است. گاهی اوقات تو فقط برای نشان دادن عشق !!! تعجب علاوه بر این به مجموعه ما امروز این عیار patootie !!! #jummachummadede”

 • 11/15

  آرجون کاپور با خواهر کوچک Anshula. در مصاحبه با اواسط روز آرجون گفت: Anshula است که من صادقانه ترین منتقد است و او کامل غیر فیلم مانند فرد است. او عادی ترین فرد در خانواده است. او را دوست دارد به تماشای فیلم اما هیچ تمایل به پیوستن به بالیوود. او را دوست دارد رانبیر کاپور و من در حفظ و کشیدن پای او در مورد آن است. من حتی گفته رانبیر در مورد آن. او جوان است و هنوز به کشف کردن آنچه او می خواهد به انجام با زندگی خود را.”

 • 12/15

  آرجون مشترک این شایستگی رجعت تصویر با پسر عموی Sonam در روز تولد او. او نوشت: “به شدت وفادار, زیبا, ساده و بی تکلف, مسخره, خنده دار, احساسی, دیوانه, شاد, سخت, کوش, شجاع, & فداکارانه روح من می دانم…تولدت مبارک @sonamkapoor !!! شما همیشه به من و من همیشه با شما… شما در حال حاضر ازدواج کرده اما آن را احساس می کند مانند ما هنوز بچه ها در مدرسه با هم…”

 • 13/15

  یک جوان chubbier آرجون کاپور با Salaam-E-Ishq خدمه. آرجون بود دستیار کارگردان در این Nikkhil Advani کارگردان.

 • 14/15

  آرجون کاپور مشترک این رجعت تصویر با مامان مونا Shourie و گذراند قلبی توجه داشته باشید برای او. او نوشت: “همانطور که من در تیراندازی توسط یک کانال امروز در پاتیالا آرزو من می توانم ارسال u عکس از چگونه به خوبی این محل بود مامان من متوجه شدم من هرگز کاملا رو به راه رفتن روی فرش قرمز با تو به تو را نشان می دهد یکی از فیلم های من, اما من مطمئنم در 6 سال گذشته تو را راه می رفت و در هر مرحله از راه را با من از طریق این 9 فیلم همراه با معدن و Anshula شخصی سفر…wish u were here مادر (sic)”

 • 15/15

  نادر اما دوست داشتنی تصویر آرجون کاپور خانواده خود را با خواهر Anshula مامان مونا Shourie کاپور و پدر و بونی کاپور. آن را نمی کند مانند یک هندی معمولی پرتره خانواده و شما را دلتنگ?

ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK