خرید رپورتاژ

مالایکا آرورا سهام تصویر پسر و حیوان خانگی خود را ، می گوید ‘قلب می شکند تا قادر به در آغوش گرفتن دو نوزاد من’ — سرگرمی

به روز شده در: 14 سپتامبر, 2020 16:19 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

مالایکا آرورا به حساب اینستاگرام خود برده و تصویری از پسرش آرهان خان و حیوان خانگی اش به اشتراک گذاشته است، می گوید قلبش می شکند تا ن تواند دو نوزادش را در آغوش بگیرد.

Arhaan Khan and Malaika Arora's Pet, Picture Courtesy: Official Instagram Account/Malaika Arora

Arhaan خان و حیوان خانگی مالایکا آرورا، تصویر حسن نیت ارائه میدهد: حساب رسمی اینستاگرام / مالایکا آرورا

مالایکا آرورا چند روز پیش آزمایش مثبتی برای COVID-19 انجام داده بود و او حتی به حساب اینستاگرام خود برده بود تا همین موضوع را به همه طرفدارانش اطلاع دهد. با توجه به این، نورا فاتحی هم اکنون او را به عنوان یکی از قضات این نمایش، بهترین رقصنده هند در آن زمان جایگزین کرده است.

و حالا آرورا دوباره به حساب اینستاگرام خود برده و عکسی از پسرش آرهان خان و حیوان خانگی اش به اشتراک گذاشته است. این دو را می توان در فاصله ای از بازیگر دید و او یک یادداشت احساسی به عنوان او واقعا احساس غم و دل شکسته برای قادر به آغوش گرفتن نوزادان خود را.

نگاهی به خود را درست در اینجا:

با نگاهی به پست، خواهر امریتا آرورا اظهار نظر کرد، “عشق این عکس malla بسیاری از در آغوش گرفتن برای همه ما است.” (sic) سانجی کاپور با قلبی قرمز اظهار نظر کرد. بی پاشا باسو نوشت- «بله بله بله. تو براي اين کار خيلي قوي هستي ارسال شما عشق و شفا هر روز. به زودی قادر خواهید بود بچه هایتان را در آغوش بِکِشید.» (sic) و دیا میرزا اظهار نظر کرد- “ارسال عشق و آغوش بزرگ برای شما.” (sic)

آرورا به خاطر آهنگ نمادین، چاییا چاییا از دیل سه مانی راتنام شناخته شده است. او در ادامه به رقص بر روی برخی از آهنگ های بسیار محبوب و موفق مانند کال Dhamaal، Munni Badnaam هوی، و Anarkali دیسکو چالی.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

همچنین بخوانید: امریتا آرورا لاداک واکنش نشان می دهد به خواهر مالایکا COVID-19 گزارش مثبت در حال نشت

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

اولین تاریخ انتشار: 14 سپتامبر, 2020 14:34 IST

ثبت نام برای تمام آخرین اخبار، گالری های بالا و فیلم های روند از Mid-day.com

اشتراک

بارگذاری…

آرزوی تولد منحصر به فرد و شایان ستایش تاهیرا کاشیاپ برای شوهر Ayushmann Khurrana!

[محتوای جاسازی شده]

بارگذاری…

loading image
این وب سایت با استفاده از کوکی و یا فن آوری های مشابه، به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی. با ادامه استفاده از وب سایت ما، شما با سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی ما موافقت می کنید. باشه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im