Malaika Arora در طلاق با آرباز خان: هر کس در برابر آن, اما ما وزن هر طرفدار و باهم

Malaika Arora در طلاق با آرباز خان: هر کس در برابر آن, اما ما وزن هر طرفدار و باهم – سرگرمی

به روز شده: May 03, 2020, 08:25 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در یک چت میزبانی شده توسط کارینا کاپور, Malaika Arora باز کرد تا در مورد طلاق با آرباز خان و خانواده اش واکنش.

Malaika Arora and Arbaaz Khan. Picture Courtesy: mid-day archives

Malaika Arora و آرباز خان. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: mid-day archives

Malaika Arora گره خورده گره با آرباز خان در سال 1998 است. اواز یا موسیقی دو نفری شوکه همه زمانی که آنها اعلام خبر جدایی خود را در سال 2016. آن را در سال 2017 است که آنها اعطا شد طلاق و دو سال از آن زمان به بعد, هر دو, Malaika و آرباز به نظر می رسد که نقل مکان کرد و با زندگی خود را. در یک طرف آن Malaika Arora گزارش شده است که در رابطه با آرجون کاپور, Arbaaz Khan خوشحال است که در این شرکت از Giorgia Andriani.

در یک چت میزبانی شده توسط کارینا کاپور, Malaika باز کرد تا در مورد طلاق با آرباز و واکنش خانواده. پرتاب نور در مورد آن, او گفت:, “من فکر می کنم هر کس اولین واکنش “آیا آن را انجام دهد”. هیچ کس نمی خواهد به شما بگویم “بله, لطفا بروید و آن را انجام دهد”. که اولین چیزی که هر کس می گوید: فکر می کنم همه چیز را از طریق قبل از آمدن به تصمیم گیری. من رفتم از طریق همین است.”

او در ادامه گفت که حتی شب قبل از او طلاق گرفتم خانواده او نشستم و از او خواست اگر او صد در صد مطمئن شوید که در مورد او تصمیم گیری است. که چیزی بود که من شنیده ام در تمام طول و درستی است. این افرادی که نگرانی و مراقبت به طوری که آنها قطعا می گویند که” او اضافه شده است.

46 ساله ستاره به اشتراک گذاشته است که او و آرباز “وزن هر واحد و طرفدار” قبل از ورود در تصمیم گیری برای پایان دادن به ازدواج خود را.

Malaika است در اتهام ارتباط با آرجون کاپور. این زن و شوهر در حال سر بیش از پاشنه در عشق با یکدیگر هستند و در حال حاضر شناخته شده برای بیان احساسات خود را در رسانه های اجتماعی. در حالی که جفت نیست برای ازدواج در هر زمان به زودی آنها را نگاه بسیار در عشق و فوق العاده نزدیک است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>