Malaika Arora-Arjun Kapoor, خال; طرفداران بگو: آنها در نهایت نگه داشتن دست!’

Malaika Arora-Arjun Kapoor, خال; طرفداران بگو: آنها در نهایت نگه داشتن دست!’ – سرگرمی

انتشار: May 14, 2020, 15:46 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Malaika Arora و آرجون کاپور پا در سبک برای یک حزب تمام راه را از راه رفتن دست در دست.

Malaika Arora and Arjun Kapoor walk hand in hand. Pictures/Instagram: arjunmalaika

Malaika Arora و آرجون کاپور راه رفتن دست در دست. تصاویر/Instagram: arjunmalaika

در حالی که آن را در زمان برخی از زمان برای مرغ عشق Malaika Arora و آرجون کاپور اعتراف به اینکه در ارتباط با یکدیگر این دو جدایی ناپذیر در حال حاضر. آنها خال خال در صنعت رویدادها و توابع با هم و کاشی آن را دوست دارم زمانی که آنها در برخواهد داشت با هم به صورت عکس.

به تازگی Malaika Arora و آرجون کاپور با حضور Bunty Sajdeh حزب در شهرستان و آنها کلیک راه رفتن دست در دست. نگاهی به عکس های زیر:

ما دوست دارم که چگونه هر دو Malla و آرجون بسیار سهولت در اطراف هر یک از دیگر! نمی دو نگاه دوست داشتنی با هم ؟

Malaika مثل همیشه نگاه شیک در یک جفت برام بالا دور کمر شلوار زوج با یک بالا محصول سفید و یک ژاکت سیاه و سفید. این Chaiyya Chaiyya دختر بچه تیمی ساز و برگ خود را با پاشنه های سیاه و سفید که اضافه شده دلربایی به او نگاه کنید. آرجون کاپور از سوی دیگر در خود را گاه به گاه در یک تی شرت خاکستری زوج با پایه آبی شلوار جین.

طرفداران Malaika و آرجون به زودی swooning بر خود را آشکار پیوند و چپ, ناز, نظر بر روی عکس. یکی Instagram کاربر نوشت: “زن و شوهر و قدرت” در حالی که یکی دیگر از اظهار نظر “دوستداران واقعی همیشه برنده” و در عین حال یکی دیگر از Instagram کاربر نوشت: “آنها در نهایت دست در دست.”

Malaika Arora و آرجون کاپور شده اند دوستیابی برای مدتی در حال حاضر, اما نه بیش از حد طولانی پس از آنها ساخته شده آن را رسمی. در حالی که جفت نیست برای ازدواج در هر زمان به زودی آنها را نگاه بسیار در عشق و فوق العاده نزدیک است.

در حالی که ازدواج نیست بر روی کارت در حال حاضر Malla بود اعتراف به اینکه یک مکنده برای عروسی سفید. او این را در Neha Dhupia صوتی چت نشان می دهد: “من همه چیز در مورد عروسی سفید, [و] همیشه دوست داشتم [مفهوم] از ساقدوش عروس. آنها می تواند نزدیک ترین دختر [دوستان] my girl gang,” او گفت:, و اضافه کرد که او بهترین کاری خواهد بود که او را به نزدیک ترین دوست Vahbiz مهتا.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت latestupdates


 • 1/12

  آرجون کاپور و Malaika Arora بودند در تاریخ شام در یک رستوران محبوب در Bandra, Mumbai. یکی از داغترین زن و شوهر در B-شهر شدند و با لباس معمولی به عنوان آنها وارد کافه. همه تصاویر/Yogen شاه

 • 2/12

  در حالی که آرجون کاپور sported آبی سه محموله شلوار با کلاه بیس بال و فلیپ فلاپ, Malaika Arora نگاه زیبا در سفید برش لباس. تناسب اندام سردستهزنان خواننده اپرا نگاه درخشنده به عنوان او sported, حداقل, آرایش برای شام تفرج.

 • 3/12

  در حالی که تمام رسانه های اجتماعی خود را PDA و ظاهر عمومی تمایل به ایجاد سرفصل آرجون کاپور و Malaika Arora Insta-داستان بیش از حد شد صحبت از شهر. هر دو – Malaika و Arjun – به اشتراک گذاشته شده عکس های فوری خود را نیم خورده شکلات شیرینی و شهروندان شروع به تعجب اگر آن را بود تقلب بعد از زن و شوهر.

 • 4/12

  Malaika Arora به اشتراک گذاشته تصویر با عنوان: عشق این محل [sic]. آرجون کاپور از سوی دیگر به اشتراک گذاشته سیاه-و-سفید عکسی از یک قنادی.

  در تصویر: Malaika Arora می رسد در کافه در Bandra.

 • 5/12

  Malaika Arora و آرجون کاپور شده اند دوستیابی برای مدتی در حال حاضر و در حالی که شایعات از آنها ازدواج کرده در هر زمان به زودی انجام شده است دور شده است وجود دارد هیچ تایید رسمی از هر کدام از آنها.

 • 6/12

  در سال گذشته Malaika Arora, در حالی که در Neha Dhupia چت, نشان می دهد, نشان داد که او می خواهم یک عروسی ساحل و که او را دوست دارم به راه رفتن پایین راهرو در یک الی ساب لباس شب.

 • 7/12

  Malaika Arora گفت: “من همه چیز در مورد عروسی سفید, [و] همیشه دوست داشتم [مفهوم] از ساقدوش عروس. آنها می تواند نزدیک ترین دختر [دوستان] my girl gang,” او گفت:, و اضافه کرد که او بهترین کاری خواهد بود که او را به نزدیک ترین دوست Vahbiz مهتا.

 • 8/12

  در این کار جلو, Arjun Kapoor گذشته دیده می شد در Ashutosh Gowariker تاریخی, درام, پنیپت. او در حال حاضر تیراندازی به یک untitled مرزی درام عاشقانه مخالف Rakul Preet Singh.

 • 9/12

  در حالی که Malaika Arora در حال حاضر تیراندازی برای رقص واقعیت نشان می دهد هند بهترین رقصنده. او قضاوت خواهد کرد در کنار Geeta Kapur و Terence Lewis. نشان برتر خواهد شد در فوریه 29 در Sony Entertainment Television.

 • 10/12

  Malaika Arora صحبت کردن در مورد رقص خود را نشان می دهد گفت: “من هرگز انجام یک رقص نشان می دهد که انفرادی بر اساس. من انجام داده اند, افراد مشهور, بر اساس رقص نشان می دهد که من انجام داده اند انواع مختلفی نشان می دهد که تا به حال همه نوع سرگرمی و آواز و رقص و کمدی. این اولین بار است که من در حال رقص نشان می دهد مانند این است.”

 • 11/12

  Malaika Arora بیشتر افزود: “این چالش های آن است و آن فضایی که در آن من احساس شگفت انگیز برای یادگیری آنقدر در نشان می دهد. من احساس می کنم من همکاری قضات بسیاری از تکنیک و تخصص در مورد رقص و رقص اشکال. وقتی که می آید به من یک فرد بسیار عاطفی. قضاوت من از قلب من است.”

 • 12/12

  Malaika Arora و آرجون کاپور دیده می شود ترک پست خود شام تفرج در رستوران محبوب در Bandra.

ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im