دستور کار اصلی این است که به معرفی مراحل بعدی رئیس

دستور کار اصلی این است که به معرفی مراحل بعدی رئیس – ورزشی

به روز شده: Jun 25, 2020, 08:53 IST | PTI | دهلی نو

با ICC در حال حاضر ساخت آن را روشن است که تصمیم نهایی در مورد سرنوشت این سال T20 جام جهانی خواهد شد در ماه آینده اولیه دستور کار بحث خواهد شد فرآیند نامزدی را برای رئیس جمهوری

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

شور و مشورت در نامزدی روند بعدی آن رئیس را بالا دستور کار بین المللی کریکت شورای قدرتمند مدیره همگرایی از طریق ویدئو کنفرانس در روز پنج شنبه. با ICC در حال حاضر ساخت آن را روشن است که تصمیم نهایی در مورد سرنوشت این سال T20 جام جهانی خواهد شد در ماه آینده اولیه دستور کار بحث خواهد شد فرآیند نامزدی را برای رئیس در انتخابات. این پست در حال حاضر برگزار شده توسط هند Shashank منهر. “من هنوز مطمئن نیستم که آیا تاریخ انتخابات (یا انتخاب) اعلام خواهد شد فردا یا نه. بدیهی است که اصلی در دستور کار است که بحث و گفتگو در فرآیند نامزدی را برای Shashank منهر جایگزینی” ICC عضو هیئت مدیره ضروری به تحولات گفت PTI در شرایط گمنامی.

“بدیهی است که پس از, اعضای, دیدار خواهد کرد, آنها را به روز رسانی (هیئت مدیره) در مورد وضعیت در کشورهای خود هستند. اما هیچ بتنی اعلام کرد که انتظار می رود,” منبع اضافه شده است. همچنین هیئت مدیره می تواند در جریان تحقیقات انجام شده در نشت طبقه بندی شده ایمیل یک عضو گفت. برای بودن در حال اجرا برای رئیس پست یک عضو مورد نیاز است که با حضور حداقل دو جلسات هیئت مدیره و همچنین نیاز به نامزد فعلی یا گذشته مدیر (عضو هیئت مدیره) نماینده کشور.

ICC هیئت مدیره شامل رئیس, 12 تست ملت ها بازی سه اعضای وابسته (مالزی اسکاتلند و سنگاپور به عنوان در این بازی به نوبه خود) مستقل زن مدیر (ایندرا Nooyi) و رئیس اجرایی مانو Sawhney. رئیس اجرایی ندارد یک رای گیری در مورد انتخابات. همانطور که در حال حاضر سابق رئیس بانک مرکزی اروپا کالین گور پیشتاز به جای Shashank منهر به عنوان رئیس این جهان بدن اما کسی نمی تواند رد BCCI جمهور Sourav Ganguly یا نه.

نه Ganguly و نه BCCI باید outrightly نفی امکان نامزدی خود را. اما بسیاری امر بستگی دارد که آیا دادگاه عالی هند می پذیرد موقت استفاده از BCCI که پنجه نرم می کند که اجباری برای خنک کردن دوره پس از شش سال چشم پوشی می شود خاموش برای Ganguly و دبیر جی شاه.

هیات کریکت پاکستان رئیس احسان مانی در حال حاضر حکومت خود را از مشاجره در یک تعامل رسانه ها پیش از آن در هفته که در آن او گفت که اولویت او است که کریکت در کشور است.

آن را آموخته است که نمی توان آن را یک ایده بد برای Ganguly به پرتاب کلاه خود را در حلقه در مورد خنک کردن دوره است چشم پوشی نمی کردن. “ما هنوز نمی دانیم که آیا Sourav Ganguly هر گونه جاه طلبی های سیاسی و یا نه. اگر او همیشه می تواند ICC رئیس برای یک سال و پس از آن بود BJP رئیس نامزد وزرا برای انتخابات مجلس ایالتی در غرب بنگال در سال 2021” یک BCCI خودی گفت.

اما همانطور که در حال حاضر Ganguly بعید است به مسابقه اگر او را به اتفاق آرا انتخاب برای پست.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK