خرید رپورتاژ

Mahila کنگره به مرحله سراسر کشور در اعتراض LPG قیمت نفت در روز پنج شنبه – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 12, 2020, 18:40 IST | ANI | بمبئی

دولتی هند نفت شرکت (IOC) روز چهارشنبه پیاده به قیمت گاز مایع (LPG) و گاز سیلندر 14.2 کیلوگرم توسط بیش از Rs 140 در هر سیلندر

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

همه هند Mahila کنگره (AIMC) زنان جناح از حزب کنگره خواهد بود در مرحله یک کشور اعتراض در روز پنج شنبه در برابر عظیم پیاده روی در قیمت از پخت و پز و سیلندر گاز و خواستار عقبگرد از پیاده روی.

“Mahila کنگره را سازماندهی در سراسر کشور گسترده تظاهرات علیه @BJP4India دولت در 13 فوریه سال 2020 خواستار عقبگرد از #LPGPriceHike” این AIMC گفت: در یک توییت در روز چهارشنبه.

در یکی دیگر از توییت های Mahila کنگره گفت: “هند شاهد بیشتر خودنمایی شکست با دو درد از کاهش رشد اقتصادی و افزایش تورم است. @BJP4India دولت اضافه شده به رکود تورمی با یک ششم مستقیم افزایش #LPG قیمت این زمان نزدیک به 50 درصد!”

دولتی هند نفت شرکت (IOC) روز چهارشنبه پیاده به قیمت گاز مایع (LPG) و گاز سیلندر 14.2 کیلوگرم توسط بیش از Rs 140 در هر سیلندر.

هر سیلندر گاز مایع از 14.2 کیلوگرم را در حال حاضر هزینه Rs 858.50 در دهلی نو (توسط Rs 144.50); Rs 896.00 در کلکته (افزایش Rs 149); Rs 829.50 در بمبئی (با Rs 145); و Rs 881.00 در چنای (توسط Rs 147).

در واکنش به پیاده روی ارشد کنگره رهبر و تمام هند Mahila کنگره رئیس جمهور Sushmita Dev گفت: “این می آید به عنوان یک بی ادب شوک و ضربه ای به شخص مشترک هند است. این دولت به طور کامل غیر حساس و بی معنی.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su