Mahhi Vij: می خواهم برای کمک به جامعه ؟ آن را انجام دهید اما نمی توانید یک دوربین همراه

Mahhi Vij: می خواهم برای کمک به جامعه ؟ آن را انجام دهید اما نمی توانید یک دوربین همراه – سرگرمی

منتشر شده: مارس 17, 2020, 15:23 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

بازیگر Mahhi Vij است که به وضوح خوشحال و با مردم سر و صدا در مورد کمک های مالی خود را و موسسات خیریه در میان Coronavirus بیماری همه گیر. می پرسد و آنها را به دوربین های همراه در حالی که آنها انجام کمی خود را!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Mahhi Vij

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Mahhi Vij

شده است از دو ماه از مستند تحمیل شده در سراسر جهان و اقتصاد گرفته است جدی و شتم. مشترک مردان و دستمزد روزانه کارگران شده اند و ضربه سخت و در میان بسیاری از بالیوود و تلویزیون مشهور ساخته شده اند کمک های مالی خود را برای نگه داشتن زندگی خود را در مسیر در کشور ما حداقل. اما به نظر می رسد بازیگر Mahhi Vij راضی نیست با همه کسانی که در ساخت بسیاری از سر و صدا در مورد آن در رسانه های اجتماعی.

در مصاحبه با رادیو فردااو به اشتراک گذاشته افکار خود را بر اساس این ایده از مردم گرفتن دوربین های همراه در حالی که انجام آنها خیریه بیت است. او گفت: “شما می خواهید برای کمک به جامعه ؟ آن را انجام دهد, اما شما لازم نیست که به یک دوربین و نمایش اصلی itne د raha/راهی hoon’.” همچنین او در مورد چیزی که بسیار مهم بود که در این ساعت. بسیاری از مشاهیر نامیده می شدند در رسانه های اجتماعی که مردم احساس آنها ساخته نشده و هر گونه کمک های مالی.

صحبت کردن در مورد این موضوع, این بازیگر اظهار داشت: “بسیاری از مردم نوشته اند که ما انجام نمی دهد هر چیزی در این بحران است. اما آنچه که ما انجام می دهند ما در حال نوشتن در مورد آن. آن را تنها به خدا کتاب های خوب مال شما نیست. اگر من در انجام هر چیزی خوب خوب از آن را باید به پدر و مادر من و سه تا از بچه ها, من حتی نمی خواهید آن را برای خودم.”

به نظر می رسد او به وضوح انجام می شود بیت او در طول این بحران و واقعا نمی خواهید به ایجاد سر و صدا در مورد همان. راه رفتن!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im