Mahesh Bhatt دانشیار سهام یک پست در مورد Sushant Singh Rajput و Rhea Chakraborty, بعد حذف آن

Mahesh Bhatt دانشیار سهام یک پست در مورد Sushant Singh Rajput و Rhea Chakraborty, بعد حذف آن – سرگرمی

به روز شده: Jun 30, 2020, 14:23 IST | Hitlist تیم | بمبئی

Mahesh Bhatt را دانشیار Suhrita دس مشترک در Facebook چگونه او را دیدم Sushant Singh Rajput و Rhea Chakraborty مبارزه ارتباط است.

Rhea Chakraborty

Rhea Chakraborty

نویسنده Suhrita داس که با این نسخهها کار با Mahesh Bhatt و نیز بخشی از پروژه ‘براتی’ بازیگران Rhea Chakraborty, shared a post on Facebook. در حال حاضر حذف پست های رسانه های اجتماعی صحبت در مورد رئا تلاش برای حفظ Sushant Singh Rajput “با هم و رفتن.” Das همچنین به یاد می آورد یک شب در اواخر بازیگر خانه “هنگامی که همه چیز عادی به نظر می رسد اما در درون او [Rajput] لغزش دور. آقا [Bhatt] این را دیدم و گفت رئا در مورد آن” نوشت: در دس.

در اینجا چیزی است که کل پست بخوانید:

“عزیز رئا زمانی که جهان خواهد بود ریختن غم و اندوه برای Sushant Singh Rajput و ابراز شوک و تسلیت I stand by you محکم و قوی است. داشتن شده است در سکوت تماشاگر به خود غیر ممکن است تلاش در تلاش برای نگه داشتن او را با هم و رفتن…. این است که من وظیفه اخلاقی به عنوان یک مادر و یک شهروند این کشور برای گفتن یک بار و برای همه است که افسردگی بالینی یک فاجعه است که علم پزشکی هیچ راه حل یا پاسخ به.”

او در ادامه به اضافه کردن “هر زمان شما آمد در حال اجرا به دفتر به دنبال مشاوره از Bhatt ساب و یا صحبت به او تلفن من دیده می شود سفر خود را مبارزه. نمی تواند فراموش کرده ام شب در Sushant تراس هنگامی که آن را تقریبا احساس می کردم همه چیز عادی بود در جهان در حالی که درون او لغزش دور. آقا را دیدم که به همین دلیل او به اشتراک گذاشته واژه های بسیار استاد خود UG گفته او هشدار او در مورد پروین بابی “پیاده روی دور یا این خواهد شما را تحت همراه با.” شما به همه چیز خود را و بیشتر شما را بیشتر خیلی بیشتر از کمی خود را ، عشق شما من براتی. قوی باقی بماند.”

نگاهی به قیچی کردن حق دور.

suhrita-das

Mahesh Bhatt مواجه شده است توپخانه ضد هوایی از یک بخش از شهروندان کرده بود irked آنها را بیشتر با آخرین پست. در Instagram account, Mahesh Bhatt مشترک یک عکس از یک اسکلت و نوشت: “مرگ مردان فکر می کنم چیزهای خنده دار — و این چیزی است که همه ما در اینجا ندارد. در حال مرگ است؟” فیلمساز حتی trolled توسط Rajput طرفداران که احساس او تمسخر اواخر بازیگر.

Sushant Singh Rajput شد و گفت: مبارزه با افسردگی در طول چند ماه گذشته و تحت درمان همان. مرگ نابهنگام این بازیگر آمده است در یک شوک بزرگ به بالیوود مشهور و طرفداران به طور یکسان. اما در حال حاضر صورت گرفته نوبه خود جدید است.

Shekhar Suman ایجاد کرده است همچنین یک انجمن به نام #justiceforSushantforum خواستار مرکزی دفتر تحقیقات (CBI) پروب به مرگ Sushant حتی اگر مرگ در حال بررسی توسط پلیس بمبئی و پس از مرگ اعلام کرده است که Sushant خودکشی کرد.

به دنبال آرامش

از سوی دیگر, Rhea Chakraborty کشف شد بازدید از دوستان Shibani Dandekar در کمال او Farhan Akhtar را Bandra صفحه اصلی. جدا از ضبط بیانیه در Bandra ایستگاه پلیس این اولین بار بود که چاکرابورتی پا پس از Sushant Singh Rajput مرگ است. عکس/Yogen شاه

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول