Mahesh Babu ولنتاین همه مبارک Ugadi می پرسد ما برای ایمن ماندن!


Mahesh Babu گرفته به او Instagram حساب و آرزو تمام طرفداران خود را خوشحال خانه نشین Ugadi و همچنین از ما خواست برای در امان ماندن!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Mahesh Babu

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Mahesh Babu

قبل از آن در مناسبت Ugadi بازیگر مشترک یک پست در رسانه های اجتماعی مایلند هر کس و در همان زمان تاکید در مورد چگونه ما باید به دنبال قوانین اساسی ایمنی در طول این زمان بحران.

این بازیگر در زمان به رسانه های اجتماعی و به اشتراک گذاشته شده “آرزوی همه شما بسیار خوشحال خانه نشین Ugadi !! در طول این بی سابقه بار. من درخواست همه شما به دنبال 6 قوانین طلایی برای #FightagainstCoronavirus. این مهم است به دنبال دستورالعمل صادر شده توسط دولت ما و دولت مرکزی.” (sic) این یک پست طولانی و از همه شما باید آن را بخوانید.

یک نگاه حق در اینجا:

این بازیگر اخیر انتشار Sarileru Neekevvaru شد یک بمب دارای قدرت تخریبی در دفتر جعبه و فلوچارت شماره فوق العاده در آن تئاتر اجرا شود.

این فیلم مشخص شده Mahesh Babu سوم متوالی فیلم برای عبور از 100 کرور علامت و دیدم Mahesh Babu در قبل از هرگز دیده می شود نماد یک افسر ارتش.

Mahesh Babu است basking در جلال خود را در نسخه های اخیر که معیار جدیدی برای او. در حالی که طرفداران خود را منتظر سوپراستار به ایجاد یک اطلاعیه برای نسخه بعدی آنها آگاه هستند که او را به عقب بر روی صفحه نمایش با صدای بلند.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>